Dziwne dźwięki z nieba powróciły na świecie w 2019. Czy to zapowiedź Apokalipsy?

Romana Makówka
23.01.2019 17:40
Dziwne dźwięki z nieba powróciły na świecie w 2019. Czy to zapowiedź Apokalipsy? Fot. shutterstock.com

Nietypowe i metaliczne odgłosy nasiliły się w ostatnim czasie, czego dowodem jest masa amatorskich filmów pojawiających się niemal codziennie w serwisie na YouTubie. Tajemnicze dźwięki z nieba słychać znów w różnych częściach świata. Czy są zapowiedzią globalnej zagłady?

O tak zwanych Trąbach Apokalipsy wspominaliśmy na serwisie Antyradio.pl już w wiosną 2018 roku. O fenomenie tajemniczych dźwięków mówi się praktycznie od 2011 roku. Z tego właśnie roku pochodzi pierwsze nagranie z Kijowa, na którym słychać Traby Apokalipsy. Na Ukrainie zarejestrowano wówczas aż 11 minut dźwięku, który powtarzał się nieregularnie przez kilka kolejnych dni.

Czym są tajemnicze dźwięki z nieba?

Jak do tej pory nikomu nie udało się jednoznacznie ustalić, czym spowodowane jest to niezwykłe i przerażające zjawisko. Środowiska naukowe twierdzą, że źródłem dźwięku może być utrzymywana w ścisłej tajemnicy nowa technologia, bądź któryś z uszkodzonych radarów wojskowych. Winą za niesamowite zjawisko obarcza się również Wielki Zderzacz Hadronów (ang. Large Hadron Collider, LHC) znajdujący się w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych CERN w pobliżu Genewy.

Miłośnicy teorii spiskowych twierdzą, że tak zwane Trąby Apokalipsy są nowym rodzajem bardzo skutecznej broni, która znajduje się obecnie w fazie testów na ludziach. Zupełnie inne wyjaśnienie proponują natomiast badacze zjawisk paranormalnych i UFO. Według nich kosmici próbują się skontaktować się z mieszkańcami Ziemi i wysyłają nam dźwiękowe wiadomości, których nie potrafimy odczytać.>>Przepowiednie 2019: Czy dojdzie do zamachu na Putina i wybuchu III wojny światowej?<<

Co wiemy o Trąbach Apokalipsy?

Badacze tajemniczego zjawiska podzielili dźwięki na dwie kategorie. Pierwsza z nich to głośne eksplozje soniczne, przypominające odgłos myśliwca pokonującego  barierę dźwięku. Do drugiej kategorii zaliczają się odgłosy harmoniczne. W obydwu przypadkach nie można jednoznacznie określić, z jakiego kierunku dochodzi przerażający hałas, ani co jest jest jego źródłem. Dźwiek po prostu słychać z każdej strony tak samo dobitnie.

Nowe dźwięki z nieba 2019

Najnowsze przykłady tego fenomenu podochodzą między innymi z San Antonio, Pierrefond w Kanadzie, Chicago oraz Malacca w Malesji. Zobaczcie amatorskie nagrania z serwisu You Tube:

>>Deszcz zwierząt, czyli ryby, żaby i pająki spadające z nieba. Skąd bierze się ten tajemniczy fenomen?<<

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.