Dziwne rozbłyski na niebie w biały dzień. Czy świadkowie widzieli UFO? [WIDEO]

11.09.2020 12:59
Dziwne rozbłyski na niebie w biały dzień. Czy świadkowie widzieli UFO? [WIDEO] Fot. SAKKMESTERKE/Science Photo Library RF/East News

Kolejny przypadek UFO, czy po prostu dziwne zjawisko atmosferyczne? A może coś zupełnie innego? Świadkowie widzieli dziwne rozbłyski na niebie w biały dzień.

Czy jesteśmy sami we wszechświecie? To pytanie zadają sobie od lat tysiące ludzi na całym świecie. Wielu z nich twierdzi, że inne planety zamieszkują inteligentne formy życia, które regularnie odwiedzają Ziemię. Czy autorzy nowego niepokojącego nagrania zarejestrowali wizytę obcych?

UFO - dziwne rozbłyski na niebie w biały dzień

Codziennie na całej planecie pojawiają się doniesienia o dziwnych zjawiskach obserwowanych na niebie zwanych potocznie UFO. Nie wszystkie muszą mieć pozaziemskie pochodzenie, ale tak właśnie są najczęściej interpretowane. Nie inaczej jest w przypadku pewnej rodziny, która doświadczyła trudnego do wytłumaczenia fenomenu. Całe zdarzenie zostało nagrane.

Przeczytaj także

Jak podaje portal Times Now, Haley Cummins z miasta Spartanburg w Karolinie Południowej był jedną z osób, które widziały tajemnicze rozbłyski na niebie, do których doszło w biały dzień. 27-latek nagrał zjawisko i zamieścił je w sieci.

Nagranie rozeszło się viralowo i wśród zwolenników teorii o istnieniu kosmitów stało się z miejsca kolejnym "dowodem" na istnienie pozaziemskich form życia. Według naocznych świadków rozbłyski były zauważalne przez kilka minut. Dochodziły z różnych miejsc na niebie, ale zawsze znajdowały się w pobliżu chmury.

Przeczytaj także

Wideo trafiło między innymi na TikToka i Reditta, gdzie pojawiły się rozmaite teorie na temat tego, co udało się zarejestrować Cumminsowi. Jedni uważają, że to sygnały nadawane przez kosmitów, inni, że rozbłyski to efekt eksperymentów rządu USA, a jeszcze inni twierdzą, że były jedynie jakimś niewyjaśnionym zjawiskiem atmosferycznym.

Przeczytaj także

Jak było w rzeczywistości? Prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy.

Przeczytaj także

Zobacz też: Tajemnicze światła przeraziły Chińczyków: "Na niebie jest UFO" 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.