EA rozdaje za darmo pierwsze DLC do Battlefield 1

Michał Tomaszkiewicz
04.05.2018 14:08
EA rozdaje za darmo pierwsze DLC do Battlefield 1 Fot. materiały prasowe

Jeśli szkoda było Wam wydać 60 zł na sprawdzenie, jak w praktyce wygląda wcielenie się w „nieustraszonego żołnierza armii francuskiej”, mamy dla Was dobrą wiadomość – jeszcze przez kilka dni dodatek Battlefield 1 Nie przejdą można zdobyć za darmo.

Battlefield 1 miał wrócić do korzeni i przywrócić świetność serii. Akcja gry została umiejscowiona podczas I wojny światowej, pierwszym konflikcie zbrojnym na taką skalę w historii świata.

Niedługo po premierze podstawowej wersji gry Electronic Arts zaczęło wydawać płatne dodatki DLC – do maja 2018 pojawiły się już cztery. Pierwszy z nich, wyceniony na 59,99 zł Battlefield 1 Nie przejdą można dodać do swojej biblioteki za darmo.

Warunek jest tylko jeden- trzeba posiadać grę Battlefield 1. Dodatek przypisywane jest do konta na stałe i będzie dostępny także po zakończeniu okresu promocyjnego, który trwa do 14 maja 2018.

Battlefield 1 Nie przejdą Za darmo

DLC koncentruje się wokół jednaj z najważniejszych i najbardziej zaciętych starć I wojny światowej – bitwy pod Verdun.

Zwyciężaj w zaciętych starciach wokół kotła Verdun i zejdź w głębiny Fortu de Vaux, gdzie w wypełnionych gazem korytarzach toczy się barbarzyński bój. Kieruj potężnymi wozami bojowymi i korzystaj z unikalnego uzbrojenia, biorąc udział w największym pancernym ataku Wielkiej Wojny nad rzeką Aisne. Odwagi na polu walki niech dodaje ci francuski okrzyk bojowy: Nie przejdą!

Wśród nowości wprowadzonych w dodatku znajdują się:

  • armia francuska
  • 4 mapy do trybu online zlokalizowane na froncie zachodnim
  • 2 nowe operacje: „Kowadło diabła” i „Za rzeką Marną”
  • nowy tryb rozgrywki: Linia Frontu
  • 6 nowych broni głównych do odblokowania
  • 2 nowe czołgi: behemot Char 2C i szturmowy Saint-Chamo

Aby dodać Battlefield 1 Nie przejdą Do swojej kolekcji, trzeba po prostu odwiedzić platformę Origin, sklep Microsoft lub PlayStation Store.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.