Pogoda
04.05.2018 14:08

EA rozdaje za darmo pierwsze DLC do Battlefield 1

Jeśli szkoda było Wam wydać 60 zł na sprawdzenie, jak w praktyce wygląda wcielenie się w „nieustraszonego żołnierza armii francuskiej”, mamy dla Was dobrą wiadomość – jeszcze przez kilka dni dodatek Battlefield 1 Nie przejdą można zdobyć za darmo.

EA rozdaje za darmo pierwsze DLC do Battlefield 1
foto: materiały prasowe

Battlefield 1 miał wrócić do korzeni i przywrócić świetność serii. Akcja gry została umiejscowiona podczas I wojny światowej, pierwszym konflikcie zbrojnym na taką skalę w historii świata.

Niedługo po premierze podstawowej wersji gry Electronic Arts zaczęło wydawać płatne dodatki DLC – do maja 2018 pojawiły się już cztery. Pierwszy z nich, wyceniony na 59,99 zł Battlefield 1 Nie przejdą można dodać do swojej biblioteki za darmo.

Warunek jest tylko jeden- trzeba posiadać grę Battlefield 1. Dodatek przypisywane jest do konta na stałe i będzie dostępny także po zakończeniu okresu promocyjnego, który trwa do 14 maja 2018.

Battlefield 1 Nie przejdą Za darmo

DLC koncentruje się wokół jednaj z najważniejszych i najbardziej zaciętych starć I wojny światowej – bitwy pod Verdun.

"

Zwyciężaj w zaciętych starciach wokół kotła Verdun i zejdź w głębiny Fortu de Vaux, gdzie w wypełnionych gazem korytarzach toczy się barbarzyński bój. Kieruj potężnymi wozami bojowymi i korzystaj z unikalnego uzbrojenia, biorąc udział w największym pancernym ataku Wielkiej Wojny nad rzeką Aisne. Odwagi na polu walki niech dodaje ci francuski okrzyk bojowy: Nie przejdą! "

Wśród nowości wprowadzonych w dodatku znajdują się:

  • armia francuska
  • 4 mapy do trybu online zlokalizowane na froncie zachodnim
  • 2 nowe operacje: „Kowadło diabła” i „Za rzeką Marną”
  • nowy tryb rozgrywki: Linia Frontu
  • 6 nowych broni głównych do odblokowania
  • 2 nowe czołgi: behemot Char 2C i szturmowy Saint-Chamo

Aby dodać Battlefield 1 Nie przejdą Do swojej kolekcji, trzeba po prostu odwiedzić platformę Origin, sklep Microsoft lub PlayStation Store.

Skorzystacie z okazji na wcielenie do nieustraszonej francuskiej armii?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry