Pogoda
18.12.2017 16:51

Ed Sheeran napisał muzykę do nowego „Bonda”

Wielu muzyków dałby się pokroić za tę możliwość. Ed Sheeran nikogo nie pytał o zdanie. Po prostu napisał muzykę do nadchodzącego filmu o Jamesie Bondzie i czeka na odzew ze strony twórców. 

Ed sheeran
foto: GUILLAUME SOUVANT/East News

Kinowe wersje przygód agenta 007 to już filmowa tradycja. Wszyscy fani Jamesa Bonda czekają na 25. produkcję, która ma się ukazać już w 2019 roku. Na razie nie wiele wiadomo na temat filmu. Tajemnicą okryte są zarówno fabuła, jak i tytuł. Wiadomo, że w agenta Jej Królewskiej Mości ponownie wcieli się Daniel Craig. W sieci pojawiły się jednak spekulacje dotyczące tego, co zobaczymy na kinowym ekranie

Oprócz nowych gadżetów, trudnych do pokonania wrogów, pięknych kobiet i szybkich samochodów, filmy o Jamesie Bondzie słyną również z motywu muzycznego. Wiele z bondowskich utworów stało się wielkimi hitami. Dla muzyków współpraca przy adaptacji kolejnej niesamowitej przygody agenta 007 to wielki zaszczyt. Są tacy, którzy czekają na propozycję ze strony twórców. Ale Ed Sheeran należy do aktywnych ludzi.

Był czas, że muzyk pojawiał się dosłownie wszędzie. Wystąpił nawet w jednym z odcinków „Gry o tron” i fani okrutnie żartowali, że jego epizod był tak naprawdę kryptoreklamą nowej płyty. Moda na Sheerana trochę opadła, ale muzyk najwyraźniej zatęsknił za tamtym stanem rzeczy, bo wyznał niedawno, że... już napisał muzykę do nowego „Bonda”. Opowiedział o tym w irlandzkim programie The Late Late Show. 

"

Jeśli chodzi o motyw do „Bonda”, to właściwie napisałem go około trzech lat temu, na wszelki wypadek.  "

Okazuje się, że tak samo był przygotowany do współpracy z Eminemem. Napisał kawałek... zanim raper w ogóle zaproponował współpracę. 

"

Tak samo jest z Bondem. Jeśli kiedykolwiek do mnie zadzwonią, powiem im: „Proszę bardzo, gotowe” "

W sumie czemu nie? W końcu przezorny zawsze ubezpieczony! Do tej pory spekulowano o ewentualnym angażu Beyonce, ale może twórcy filmu rzeczywiście wybiorą Sheerana.

Czy Ed Sheeran powinien być autorem motywu muzycznego do najnowszego filmu o Bondzie?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: James Bond