Edward Snowden potwierdził lądowanie USA na Księżycu

25.10.2019 13:21
Edward Snowden|undefined Fot. Kyodo/EAST NEWS

Były pracownik CIA i wróg publiczny USA nr 1 wydał niedawno książkę "Pamięć nieulotna", w której opisał wiele szczegółów dotyczących swojej działalności.

W 2019 roku Edward Snowden postanowił zakończyć jedną z najdłużej funkcjonujących teorii spiskowych w historii. Były pracownik CIA opublikował bowiem niedawno swoją książkę "Pamięć nieulotna", w której opisał wiele spraw związanych z amerykańskim rzędem. Autor dzieła powiedział, że USA nigdy nie skontaktowało się z obcymi, a także potwierdził, że lądowanie na Księżycu faktycznie miało miejsce. 

Snowden potwierdził lądowanie na Księżycu

Na łamach CNN opublikowano krótki fragment "Pamięci nieulotnej" Snowdena, w której  autor się odnosi do wspomnianych spraw:

Według mojej wiedzy, obcy nigdy nie skontaktowali się z Ziemią. A przynajmniej z agencjami informacyjnymi z USA. A jeżeli się zastanawiacie, to tak - faktycznie wylądowaliśmy na Księżycu. Zmiana klimatu jest prawdziwa. Chemtrails natomiast nie istnieją.

Przeczytaj także

Cóż, mamy tu sporo informacji do przełknięcia. Mimo upływu wielu lat i ogromnej ilości "dowodów", że to Stanley Kubrick nakręcił legendarne wideo z Księżyca, Snowden twierdzi, że nie był to wcale żaden żart USA. Ludzie naprawdę wylądowali na Księżycu i wbili flagę w jego powierzchnię.

Warto jednak zauważyć, że Snowden zaznaczył, iż kosmici nie kontaktowali się z wywiadami USA - nie wiemy, czy nie spotkali się z przedstawicielami innych rządów. Snowden wspomina jednak, że informacje na ten temat byłby tak dobrze kryte, że nawet wysoko postawieni ludzie nie mieliby do nich dostępu. Jak stwierdził w rozmowie z Joe Roganem sam Snowden: "W końcu wszyscy chcą wierzyć w teorie spiskowe, bo one pomagają zrozumieć życie".  

Dobrze, że przynajmniej nie musimy się przejmować chemtrails, które według niektórych komentatorów politycznych zmieniały orientację seksualną żab. Jak twierdził Alex Jones, te stawały się gejami po kontakcie z chemikaliami. 

Zobacz także: 10 najpopularniejszych teorii spiskowych

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.