Ekipa Top Gear zakłóciła spokój w Londynie

14.03.2016 16:32
Ekipa Top Gear zakłóciła spokój w Londynie Fot. kadr z wideo

Obecny zespół Top Gear 13 marca 2016 roku nagrał w Londynie sceny do nowego epizodu. W rolach głównych wystąpili Ford Mustang, Ken Block oraz Matt LeBlanc.

Nie zabrakło kłębów dymu, któremu towarzyszyły donośny skowyt wydobywający się z silnika oraz towarzyszący temu pisk opon. Wydarzenie to zostało odpowiednio zabezpieczone przez publiczne służby, w tym policję oraz oddziały pogotowia ratowniczego. Całemu przedsięwzięciu skandowały tłumy. Jak się potem okazało, nie każdy cieszył się z tego małego pokazu driftu. Jedną z osób, które wyraziły swoje niezadowolenie był kanclerz skarbu – George Osbourne – skarżący się na hałas utrudniający mu pracę:

Niezadowolone z obrotów spraw były także inne osoby. Zdaniem weterana wojennego – Richarda Kempa – kręcone sceny to przejaw braku szacunku do miejsca, ponadto istniało ryzyko uszkodzenia zabytkowych monumentów.

Okazało się także, że zakłócona została również ceremonia weselna:

W wyniku całego zamieszania, Chris Evans przeprosił w BBC Radio 2 wszystkie osoby, których spokój w jakikolwiek sposób został zakłócony przez ekipę Top Gear i Matta LeBlanca.

Co ciekawe, sam potężny 845-konny Ford Mustang z 1965 roku prowadzony przez Kena Blocka znany jest między innymi z serii Gymkhana – w 2014 roku wystąpił w siódmym filmie z serii:

Jak słychać, potrafi swoim dźwiękiem silnika wywołać sporo hałasu...

Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.