Elon Musk bezlitośnie nabija się z Apple. „Naprawcie awetoekreqtę”

26.03.2020 10:53
Elon Musk|undefined Fot. BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News

Elon Musk staje się powoli królem Twittera. Wypowiedzi ekscentrycznego miliardera wzbudzają wiele emocji, czasem z powodu głębokiego przesłania, czasem zaś z powodu kierowanego do nerdów i geeków humoru. Furorę robi właśnie wpis, w którym szef Tesli w niecenzuralny sposób wyśmiewa się z Apple.

Lepsze bywa wrogiem dobrego. Udowodnił to właśnie Elon Musk, który uszczypliwie wytknął Apple zepsucie działania jednej z najczęściej używanej na iPhone’ach funkcji. Miliarder zrobił to w sposób, który wyjątkowo przypadł do gustu internautom.

Działalność Muska na Twitterze ściągała już na niego kłopoty: głośno było o pozwie o zniesławienie, a za publikowanie informacji mogących mieć wpływ na kurs akcji Tesli Elonowi groziły dotkliwe kary od regulatora rynku.

Przeczytaj także

Elon Musk, który na co dzień używa iPhone’a, nie wytrzymał nieprawidłowego działania jednej z funkcji i zamieścił poniższego tweeta:

Elon Musk naśmiewa się z awetoekreqty w iPhone’ach

Miliarder w specyficzny sposób poprosił Apple o naprawienie autokorekty w iPhonie, która zamiast pomagać, zaczęła przeszkadzać w pisaniu wiadomości, wiedząc lepiej od użytkownika, co chciał napisać.

Dowodem na nieprawidłowe działanie funkcji jest wpis, w którym Musk oficjalnie informuje, że awetoekreqta jest „ducked”.

Milarder dodał do wpisu wyjaśnienie w postaci mema:

Apple zaliczyło kilka spektakularnych wpadek z wprowadzaniem aktualizacji iOS. Po jednej z nich iPhone’y straciły możliwość łączenia się z internetem.

Zobacz także: Nowa aktualizacja iOS odcina dostęp do sieci na iPhone’ach 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.