Elon Musk był zaskakująco niezłym gospodarzem SNL. Zobaczcie skecze z udziałem miliardera

10.05.2021 12:41
Elon Musk był zaskakująco niezłym gospodarzem SNL. Zobaczcie skecze z udziałem miliardera Fot. SNL/NBC/Ferrari Press/East News

Elon Musk wystąpił w historycznym odcinku "Saturday Night Live" - program zadebiutował bowiem jednocześnie na stacji NBC oraz na YouTubie. Był również 3. najpopularniejszym epizodem tego sezonu.

Elon Musk był gospodarzem "Saturday Night Live"

Stało się. Miliarder, biznesmen, twórca SpaceX i Tesli, a także okazjonalny memiarz Elon Musk pojawił się w programie "Saturday Night Live". Gospodarz zanotował całkiem niezły występ, wcielając się w Wario, eksperta ds. ekonomii Lloyda Ostertaga, a także samego siebie (w monologu, czy skeczu "Chad on Mars"). 

Polecamy

Przy okazji Musk zdradził również, że jest pierwszą osobą w historii z Aspergerem, która była gospodarzem SNL (a przynajmniej pierwszą, która się do tego przyznała). Poniżej możecie zobaczyć najlepsze fragmenty odcinka "Saturday Night Live" z Elonem Muskiem: 

Niestety nie wszystko poszło dobrze - promowany mocno przez Muska Dogecoin niestety mocno ucierpiał przez występ miliardera w SNL. 

Występ muzyczny zapewniła Miley Cyrus:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.