Elon Musk zapowiada, że niedługo w Tesli pojawią się gry z Atari

Kamil Kacperski
02.08.2018 16:08
Elon Musk|undefined Fot. AP/EAST NEWS

Szef SpaceX, Tesli i Boring Company zapowiedział, że już pod koniec sierpnia 2018 roku w samochodach jego firmy pojawi się możliwość grania w produkcje z komputerów Atari.

Miliarder zapowiedział na swoim Twitterze, że pod koniec sierpnia 2018 roku samochody Tesla otrzymają aktualizację, która pozwoli ich właścicielom na granie w klasyczne produkcje Atari, takie jak „Tempest”, „Missile Command” oraz „Pole Position”. Co ciekawe, ta ostatnia gra ma być obsługiwana... kierownicą. Według Muska, to dopiero początek nowości.

Gry z Atari mają być rzekomo easter eggami, które znajdą się w samochodach po zainstalowaniu aktualizacji o nazwie V9. Produkcje będzie można włączyć za pomocą przedniego panelu dotykowego zamontowanego we wszystkich autach Tesli. Miejmy jedynie nadzieję, że „Tempest”, „Missile Command” i „Pole Position” będą dostępne tylko, gdy samochód będzie zaparkowany.

Niektóre najlepsze klasyczne gry od Atari pojawią się jako easter eggi w Tesli V9, którą wydamy za jakieś 4 tygodnie. Dzięki Atari!

Elon Musk chce gier w Tesli

Na tym nie skończyła się kampania Elona Muska, który chwilę po napisaniu o nowej aktualizacji powiedział, że Tesla od teraz poszukuje projektantów gier wideo, którzy chcieliby popracować na nowym systemie operacyjnym, którym będą tablety dostępne w samochodach jego firmy:

Jeżeli zajmujesz się tworzeniem gier wideo, to rozważ złożenie papierów do Tesli. Chcemy tworzyć super fajne gierki, które będą łączyły centralny panel, telefon i samochód.

Gdy ktoś na Twitterze się zapytał po co to wszystko, Elon Musk odpowiedział, że „po prostu chce, żeby jego samochody były fajne”.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.