Pogoda
02.08.2018 16:08

Elon Musk zapowiada, że niedługo w Tesli pojawią się gry z Atari

Szef SpaceX, Tesli i Boring Company zapowiedział, że już pod koniec sierpnia 2018 roku w samochodach jego firmy pojawi się możliwość grania w produkcje z komputerów Atari.

Elon Musk
foto: AP/EAST NEWS

Miliarder zapowiedział na swoim Twitterze, że pod koniec sierpnia 2018 roku samochody Tesla otrzymają aktualizację, która pozwoli ich właścicielom na granie w klasyczne produkcje Atari, takie jak „Tempest”, „Missile Command” oraz „Pole Position”. Co ciekawe, ta ostatnia gra ma być obsługiwana... kierownicą. Według Muska, to dopiero początek nowości.

Gry z Atari mają być rzekomo easter eggami, które znajdą się w samochodach po zainstalowaniu aktualizacji o nazwie V9. Produkcje będzie można włączyć za pomocą przedniego panelu dotykowego zamontowanego we wszystkich autach Tesli. Miejmy jedynie nadzieję, że „Tempest”, „Missile Command” i „Pole Position” będą dostępne tylko, gdy samochód będzie zaparkowany.

"

Niektóre najlepsze klasyczne gry od Atari pojawią się jako easter eggi w Tesli V9, którą wydamy za jakieś 4 tygodnie. Dzięki Atari! "

Elon Musk chce gier w Tesli

Na tym nie skończyła się kampania Elona Muska, który chwilę po napisaniu o nowej aktualizacji powiedział, że Tesla od teraz poszukuje projektantów gier wideo, którzy chcieliby popracować na nowym systemie operacyjnym, którym będą tablety dostępne w samochodach jego firmy:

"

Jeżeli zajmujesz się tworzeniem gier wideo, to rozważ złożenie papierów do Tesli. Chcemy tworzyć super fajne gierki, które będą łączyły centralny panel, telefon i samochód. "

Gdy ktoś na Twitterze się zapytał po co to wszystko, Elon Musk odpowiedział, że „po prostu chce, żeby jego samochody były fajne”.

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele Tesla Elon Musk