Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen skradła show podczas meczu NBA

11.05.2019 13:20
Emilia Clarke jako Daenerys Targaryen skradła show podczas meczu NBA Fot. kadr z wideo

Gwiazda "Gry o tron" została gorąco przywitana przed fanów na meczu play-offowym pomiędzy Houston Rockets a Golden State Warriors. Nie obyło się też bez żartów z nieszczęsnego kubka z kawą, który widzieliśmy w 4. odcinku 8. sezonu programu HBO.

Mecze play-offowe ligi NBA należą do najbardziej emocjonujących wydarzeń w świecie sportu - zwłaszcza jeżeli jest się świadkiem spotkania potencjalnie decydującego o tym, kto wygrywa serię. Dokładnie tego świadkami byli w nocy z 10 na 11 maja 2019 roku zgromadzeni w Houston fani Rockets, którzy liczyli na to, że ich drużyna pokona obecnych mistrzów NBA, Golden State Warriors. Obydwie drużyny walczyły o obecność w finale Konferencji Zachodniej ligi NBA, więc atmosfera w Toyota Center była iście ognista.

Emilia Clarke skradła show na meczu NBA

Organizatorzy postanowili ją jeszcze bardziej podkręcić, gdy tylko zobaczyli, że w pierwszym rzędzie jest obecna Emilia Clarke, szerzej znana jako Daenerys Targaryen z "Gry o tron". Maskotka zespołu dostała więc bardzo poważne zadanie - oddanie hołdu prawowitej królowej Westeros w imieniu nie tylko drużyny Rockets, ale i całego miasta Houston. Kojot Clutch podszedł więc do Clarke, a gdy tylko ją zobaczył, to rzucił kubkiem kawy (musimy dodać, że było to bardzo ładne nawiązanie do ostatniego #StarbucksGate dotyczącego "Gry o tron") i uklęknął przed Matką Smoków.

Reakcja Emilii Clarke była przeurocza - aktorka wyglądała na naprawdę rozbawioną i cała sytuacja wyraźnie sprawiła jej dużą radość. Na wysokości zadania stanęli też realizatorzy obecni w Houston, którzy zamieścili na ekranie kartę z imieniem i nazwiskiem Clarke, a pod spodem napisali pełne imię, nazwisko i tytuły jej postaci z "Gry o tron". Zobaczcie wideo z tej sytuacji:

Przeczytaj także

A poniżej polska wersja pełnego tytułu Daenerys Targaryen:

Daenerys Zrodzona z Burzy z rodu Targaryenów, Pierwsza tego imienia, Niespalona, Królowa Meereen, Królowa Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielka z Okowów i Matka Smoków. 

Warto zaznaczyć, że na meczu byli obecni również Jay-Z i Beyonce. Najpotężniejsza para amerykańskiego przemysłu muzycznego nie podgrzała jednak atmosfery w taki sposób, jak Matka Smoków.

Gra o tron - kiedy nowy odcinek?

Spotkanie ostatecznie zakończyło się przegraną Houston Rockets, przez co seria zakończyła się wynikem 4:2 dla Golden State Warriors, którzy zameldują się w finale Konferencji Zachodniej. Ich przeciwnikiem będzie zwycięzca serii Portland Trail Blazers - Denver Nuggets.

Jeśli chodzi zaś o Emilię Clarke, to Daenerys Targaryen zobaczymy w 2 ostatnich odcinkach "Gry o tron", które zostaną wyemitowane kolejno 13 i 20 maja 2019 roku na antenie HBO. Obydwa epizody będą zaprezentowane o godzinie 3:00. Ostatni sezon "Gry o tron" jest również dostępny na platformie HBO GO.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.