Zaręczyny podczas rozdania nagród Emmy 2018. Reżyser oświadczył się w trakcie odbierania nagrody

Natalia Hluzow
18.09.2018 11:45
Emmy 2018 oświadczyny|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Tegoroczna gala rozdania nagród Emmy z pewnością zostanie zapamiętana przez twórców „Gry o tron” i „The Marvelous Mrs. Maisel”, lecz przede wszystkim przez Glenna Weissa i jego świeżo upieczoną narzeczoną.

70. ceremonia wręczenia Emmy przyniosła wiele łez radości, sporo rozczarowań oraz kilka niespodzianek. Na liście zwycięzców Emmy 2018 najczęściej pojawiły się tytuły seriali „Gra o tron”, „The Marvelous Mrs. Maisel”, „Saturday Night Live” i „Zabójstwo Versace: American Crime Story”, podczas gdy zdecydowanie zabrakło na niej twórców „Opowieści podręcznej”.

Zaskoczenia pojawiły się jednak nie tylko w kwestii nagradzanych produkcji, lecz także w ramach samego wydarzenia. Prócz Ricka i Mortiego, którzy pojawili się osobiście, by wręczyć nagrodę i grupy aktorów, która wykonała utwór o tym, jak telewizja w USA rozwiązała problem braku różnorodności na ekranie, największą uwagę przykuł Glenn Weiss, amerykański producent i reżyser programów na żywo, który… oświadczył się na scenie.

Emmy 2018: oświadczyny na scenie

Glenn Weiss został nagrodzony za reżyserię gali wręczenia Oscarów 2018. Kiedy wszedł na scenę, by odebrać statuetkę, swoją przemowę zaczął od wspomnienia swojej zmarłej przed dwoma tygodniami matki. Zaznaczył, że mama uwielbiała jego dziewczynę, którą chciałby móc nazywać swoją żoną.

Wyznanie to wprawiło wszystkich uczestników gali w osłupienie - włącznie z samą zainteresowaną. Wśród aplauzu, łez i okrzyków radości Jan Svendsen wyszła na scenę, gdzie Weiss zadbał o to, by tradycji stało się zadość. Mężczyzna ukląkł na jedno kolano i wręczył ukochanej pierścionek swojej matki. Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Widzieliśmy już niejedne oświadczyny na koncercie, nawet w wykonaniu artystów na scenie, jednak trzeba przyznać, że pomysł Glenna Weissa był naprawdę wyjątkowy. Ciekawe tylko, co zrobiłby, gdyby nie otrzymał nagrody. Czy Jan Svendsen byłaby teraz szczęśliwą narzeczoną, czy musiałaby poczekać do kolejnej gali rozdania Emmy...

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.