Empik Premium za darmo. Sieć sklepów walczy z koronawirusem i zachęca do zostania w domu

17.03.2020 13:57
EMPIK|undefined Fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News/Zdjęcie poglądowe

Sieć sklepów Empik zaproponował klientom 60-dniowy darmowy dostęp do usługi Empik Premium. Co znajdziemy w ofercie? Między innymi audiobooki, e-booki, a także darmową dostawę kurierem i do paczkomatów.

Empik na swojej stronie internetowej podzielił się oficjalnym oświadczeniem prasowym dotyczącym oferty Empik Premium. Sieć sklepów zaproponowała darmowy dostęp na 60-dni dla wszystkich zainteresowanych. Oferta jest naprawdę ciekawa, bo obejmuje dostęp do audiobooków, e-booków, a także darmowych dostaw kurierskich i do paczkomatów (odbiór osobisty z salonu jest zawieszony przez pandemię). 

Empik Premium za darmo przez 60 dni

Od teraz przez dwa miesiące wszyscy mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do usługi Empik Premium. Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę Empiku. Odkrywanie tysięcy audiobooków i e-booków oraz dostęp do szerokiej oferty słuchowisk i podcastów jest dostępny w aplikacji Empik Go.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu na stronie Empik.com:

Pakiet umożliwia także bezpieczną dostawę zamówień za 0 zł złożonych na stronie Empik.com, gdzie można znaleźć setki tysięcy produktów z różnych kategorii, gwarantujących wartościowe spędzanie czasu, korzystanie z kultury oraz nieprzerwaną możliwość poszerzania horyzontów - takich jak książki, muzyka, filmy, gry, zabawki, sprzęt sportowy czy artykuły kreatywne.

Zamówienia realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – z preferowaną płatnością online oraz w różnych opcjach dostawy – w tym kurierem i bezkontaktowo do paczkomatów.

Przeczytaj także

Co ciekawe, Empik zaproponował również e-spotkania autorskie. Między 24 a 26 marca o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku będzie można śledzić na żywo spotkania z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską. Autorki opowiedzą o swoich najnowszych publikacjach książkowych i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach. Jak twierdzi Empik, ma to być dopiero początek inicjatywy.

Sieć sklepów nie zapomniała również o najmłodszych. Prowadzony przez Empik program edukacyjny Przecinek i Kropka oraz Rzecznicy Nauki zapraszają wszystkie dzieci i rodziców na cykl warsztatów online pod hasłem "W domu jest fajnie, i kropka!".

Podczas warsztatów, Rzecznicy Nauki podsuną dzieciom i rodzicom inspiracje do zabawy oraz ciekawych i ważnych rozmów. Młodzi naukowcy ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki pokażą natomiast  "jak przeprowadzić kapitalne eksperymenty naukowe z wykorzystaniem rzeczy, które mamy w domu".

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.