Pogoda
10.01.2019 17:42

Energetyk Soulcalibur VI – nowa gra z Wiedźminem 70 zł taniej

Takiej promocji na grę z Wiedźminem jeszcze nie było – w zamian za zakup napoju energetycznego Soulcalibur VI kupujący otrzymuje zniżkę na zakup bijatyki w kwocie 60 (na konsole) lub 70 (na PC) złotych. Promocja została przygotowana na bogato – przygotowano 500 000 kodów.

energetyk Soulcalibur VI
foto: Przemysław Zalewski

Geralt nie wytrzymał zbyt długo na emeryturze, na którą po zakończeniu Wiedźmina 3 wysłał go CD Projekt RED. Postać ruszyła w tournée po innych grach, pokazując że wiedźmini są twardymi zawodnikami nie tylko w swoim własnym świecie.

Zaczęło się od Soulcalibur VI, do którego Geralt trafił wskutek nieporozumienia z będącą w nienajlepszym humorze czarodziejką. Wiedźmin został przesłany przez portal wprost do krainy, w której nawet „Dzień dobry” mówi się, tocząc ze sobą pojedynek do dwóch stanów nieprzytomności – i trzeba przyznać, że wpasował się tam naprawdę dobrze.

Gdy już całe zło zostało pokonane i Geralt już witał się z gąską w Rivii, coś poszło jednak nie tak – portal, zamiast do domowych pieleszy, zawiódł go do gry Monter Hunter: World, w którym będzie mógł udowodnić, że w swoim fachu naprawdę jest profesjonalistą.

Geralt był już niemal wszędzie – w erotycznym kalendarzu, kolekcjonerskich figurkach i komiksach. Do tej pory nie trafił jednak jeszcze na etykietę jakiegoś trunku (o ile pamięć nas nie myli) – i w tej kwestii nic się nie zmieniło, chociaż z energetykiem Soulcalibur VI było blisko.

Gra z Wiedźminem 70 zł taniej po zakupie energetyka Soulcalibur VI

soulcalibour_vi_energetyk_02

Twarzą energetyka z Soulcalibur VI został Mitsurugi – jego podobizna znajduje się na każdej puszcze specjalnej edycji napoju Black, które można kupić tylko i wyłącznie w Żabce.

Rabat na grę Soulcalibur VI można odebrać po zarejestrowaniu się na stronie blackgame.pl – oprócz samej zniżki na zakup tytułu dostaje się jeszcze 10 zł bonifikaty na następne zakupy w należącym do Cenegi sklepie muve.pl.

Liczba rabatów jest ograniczona do… 500 000 sztuk. Jeśli zależy Wam na dodatkowej zniżce na 10 zł, musicie się jednak spieszyć – tych przewidziano tylko 250 000.

Skorzystacie z okazji?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry