Pogoda
24.04.2019 12:54

„Erotyczny Mass Effect” z milionem dolarów na Kickstarterze. Zagracie?

Czy jesteśmy sami we Wszechświecie? Jak wyglądają Obcy? Czy da się ich przelecieć? Na dokładnie te pytania odpowiada Subverse – erotyczna space opera, która zebrała już ponad milion dolarów na Kickstarterze.

Subverse
foto: materiały prasowe

Ta zbiórka wydatnie pokazuje, co graczom siedzi w głowie. Tak tak – głód wrażeń zdobywanych w eksploracji kosmosu, poznawania ukrytych w nich cudów oraz śmiałego dochodzenia tam, gdzie nie doszedł jeszcze żaden człowiek.

Subverse pozwala dokładnie na to – a nawet na trochę więcej. Jako kapitan statku kosmicznego Maria Celeste możecie bowiem nieść demokrację rewolucję seksualną w darze dla zacofanych kosmicznych cywilizacji.

Pomagać w tym ma śmiertelnie seksowna załoga, składająca się z idealnych waifu, których żaden fan mangi, anime, a zwłaszcza hentai, nie były w stanie się oprzeć.

QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki
QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki
Przeczytaj także QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki

Subverse – erotyczne Mass Effect z milionem dolarów na Kickstarterze

Zadaniem gracza ma być odkrywanie uroków galaktyki Prodigium, rządzonej przez purytańskich przywódców szczerze nienawidzących wszystkiego, co seksowne. Do zwerbowanych przez gracza ślicznotek należeć będzie pokazywanie w bezpośredniej walce wyższości częściowego negliżu nad opancerzeniem stosowanym od stóp do głów i nawrócenie ciemiężonych obywateli na jedyną słuszną drogę rozpusty.

Twórcy zapewniają, że kobiece postaci w grze Subverse mają być wydatnie wielowymiarowe – i nie chodzi tu tylko o ich fizyczne wdzięki. Każda z postaci ma mieć własna historię, której poznanie poprzez zadania poboczne zdobędą oddanie kobiet, okazywane nie tylko w walce, ale i w sypialni.

subverse_kickstarter_02
"

Im kobiety staną się silniejsze,tym lepiej będą sobie radziły w walce I w łóżku. Doprowadź swoją ulubienicę do maksymalnego poziomu, żeby odblokować wybór seksownych nagród i cieszyć się nimi w komforcie swojej własnej kwatery. "

Gracze będą mogli wybierać pomiędzy dwoma sposobami prowadzenia walki - dynamicznej i pełnej niebezpieczeństw, bądź bardziej stosowanej, przygotowanych z myślą o miłośnikach RPG.

Studio FOW zastrzega, że brzydzi się ideą gier pay-2-win, dlatego też wszystkie przyszłe DLC będą wpływać co najwyżej na kształt tyłków oraz wielkość dekoltu u postaci.

Zobacz także: >> Top 10 najostrzejszych scen seksu w polskich filmach <<

Zbiórka na Kickstarterze trwa do 30 kwietnia 2019 roku. Subverse ma trafić do kupujących w ramach wczesnego dostępu w czerwcu 2019 roku.

Zagracie?

Tagi: Gry