Ethan Hawke nakręcił teledysk do piosenki swojej córki, Mayi. Zobacz niezwykłe wideo gwiazdy "Stranger Things"

29.04.2020 16:56
Ethan Hawke nakręcił teledysk do piosenki swojej córki, Mayi. Zobacz niezwykłe wideo gwiazdy "Stranger Things" Fot. . Richard Shotwell/Invision/AP/East News

Aktor Ethan Hawke wraz z córką i innymi członkami rodziny spędza kwarantannę w swoim domu. Teraz w ramach przerwy od zajęć dnia codziennego, postanowił wesprzeć swoją córkę, Mayę i nagrał teledysk do jej nowego utworu muzycznego.

Ethan Hawke to aktor, znany najlepiej z trylogii Richarda Linklatera „Przed wschodem słońca”, czy horroru „Sinister”. Maya Hawke jest natomiast córką Ethana i aktorki Umy Thurman, która od kilku lat również próbuje swoich sił w aktorstwie.

W zeszłym roku mogliśmy widzieć ją w 3. sezonie popularnego serialu „Stranger Things”, a także w niewielkiej roli w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood”.

Przeczytaj także

Kariera muzyczna Mayi Hawke

Maya Hawke planuje także rozpoczęcie kariery muzycznej. Niedawno ukazał się jej singiel „Coverage”, promujący album „Blush”. Utwór opowiada o trudach zawodu aktora i „życiu cudzym życiem i cudzymi marzeniami”, jak zauważa jego autorka. 

Żyjąc w cudzej wyobraźni i odgrywając cudze romanse, czy wzloty i upadki codzienności bohaterów, w których przychodzi ci się wcielać, możesz zagubić sens swojej własnej rzeczywistości – zauważyła aktorka i piosenkarka w rozmowie z MTV.

21-letnia Maya dodała też, że piosenka „Coverage” powstała właśnie w trakcie rozważań nad życiem aktorów. Młoda twórczyni zastanawia się, czy odnajdując spełnienie poprzez odgrywanie losów fikcyjnych postaci, można też znaleźć satysfakcję w swoim zwykłym, prawdziwym życiu. 

Przeczytaj także

„Coverage” – zobacz teledysk nakręcony przez Ethana Hawke’a

Z powodu pandemii koronawirusa i działań zapobiegawczych jego dalszemu rozprzestrzenianiu Ethan i Maya Hawke spędzają czas w swoim domu. Rodzina aktorów postanowiła jednak wykorzystać okazję izolacji, aby podzielić się ze światem premierowym nagraniem z wykonania piosenki „Coverage”.

Czytaj także: "Stranger Things" - Maya Hawke opowiedziała o pierwszej lesbijskiej postaci w serialu.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.