Poznaliśmy polską reprezentantkę na Eurowizji Junior 2022. Posłuchajcie piosenki "Lot na księżyc" [WIDEO]

26.09.2022 14:07
Szansa na sukces, zdjęcie poglądowe Fot. Piotr Molecki/East News

Na Eurowizję Junior w Erywaniu pojedzie 11-letnia Laura Bąkiewicz. Jak brzmi zwycięska piosenka "Lot na księżyc"?

Podczas specjalnego odcinka programu "Szansa na Sukces" wyłoniono polskiego reprezentanta na Eurowizji Junior 2022. Na konkurs w Erywaniu zaprezentuje się 11-letnia Laura Bąkiewicz. Posłuchajcie, jak brzmi piosenka "Lot na księżyc".

Polecamy

Eurowizja Junior 2022: 11-letnia Laura Bąkiewicz będzie reprezentować Polskę [WIDEO]

W finałowym odcinku "Szany na Sukces" zobaczyliśmy czwórkę młodych wokalistów - wystąpili Natalia Smaś, Aleksander Maląg, Ida Wargskog oraz Laura Bączkiewicz. Polskę będzie reprezentować na Eurowizji 11-letnia Laura Bączkiewicz, która tego dnia zaśpiewała "Hold My Hand" Lady Gagi. W drugim etapie konkursu wykonała utwór "Lot na księżyc" ("To The Moon") i to właśnie ten utwór usłyszy publiczność podczas Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu.

Laura Bączkiewicz jest z Konina i uczy się śpiewu w Studiu Piosenki Estradowej Hit. Od dwóch lat zajmuje się dubbingiem. Młoda wokalistka już wcześniej wzięła udział w talent show - w "The Voice Kids 5" dostała się do finałowej dziesiątki.

Polecamy

W poprzednim roku Polskę na Konkursie Eurowizji Junior reprezentowała Sara James, która zajęła drugie miejsce. Wokalistka ostatnio dostała się do amerykańskiego "Mam Talent", gdzie zajęła 5. miejsce. W finale dziewczyna wykonała cover Kate Bush "Running up to that Hill" i otrzymała owacje na stojąco.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.