FBI odtajniło zeznania świadków sprzed 63 lat. Twierdzą, że Nikola Tesla był... kosmitą

06.10.2020 17:00
FBI odtajniło zeznania świadków sprzed 63 lat. Twierdzą, że Nikola Tesla był... kosmitą Fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Odtajniony dokument FBI sugeruje, że genialny serbski wynalazca Nicola Tesla był kosmitą i pochodził z Wenus.

W archiwum oficjalnej strony internetowej FBI natknięto się na dość dziwne twierdzenie o Tesli. Słynny wynalazca pochodził ... z planety Wenus.

Słynny wynalazca Nicola Tesla mógł być kosmitą

Jeden z najwybitniejszych wynalazców przełomu XIX i XX wieku, Nicola Tesla, był autorem blisko 300 patentów, które chroniły jego 125 wynalazków w 26 krajach. Odtajnione ostatnio dokumenty FBI mówią, że prócz tego, że Nicola Tesla był genialnym wynalazcą, był również kosmitą.

Przeczytaj także

Nikola Tesla był m.in. twórcą pierwszych urządzeń zdalnie sterowanych drogą radiową. W 1943 roku Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych przyznał mu prawa patentowe. W 1916 roku Tesla został wyróżniony Medalem Edisona "za wybitne osiągnięcia we wczesnych pracach nad prądem wielofazowym i wielkiej częstotliwości".

Wynalazca był postacią niezwykle barwną. Konstruował roboty, był członkiem tajnych stowarzyszeń, a na zlecenie cara badał tajemnicę meteorytu tunguskiego.

Informacje wynikające z odtajnionych dokumentów, które podobno wyciekły z FBI ujawniają, że słynny wynalazca Nicola Tesla mógł być kosmitą. W archiwach oficjalnej strony FBI znajduje dokument, który szokuje, ponieważ zawiera nietypowe dane dotyczące wynalazcy.

Odtajniony zapis FBI nosi tytuł "Interplanetary Sessions Newsletter" ("Biuletyn Komunikacji Międzyplanetarnej"). Opatrzony jest datą 14 czerwca 1957. W środku znajduje się paragraf stwierdzający, że Tesla przybył na Ziemię z innej planety. Jak sugerują autorzy, Tesla pochodził z Wenus. Informacja ta pochodzi od Margaret Storm, która została przydzielona do pracy z "ludźmi z kosmosu".

To miało miejsce podczas operacji w 1950 roku i od tego czasu inżynierowie Tesli byli w bliskim kontakcie ze statkami Obcych. Obcy odwiedzali inżynierów wiele razy i powiedzieli nam, że Tesla pochodził z Wenus. Przybył z tej planety gdy był dzieckiem w 1856 razem z Panią i Panem Teslą do odległej górzystej krainy zwanej Jugosławią.

- czytamy w dokumencie.

Przeczytaj także

 Margaret Storm otrzymała polecenie napisania książki o życiu Tesli. Podczas zbierania materiałów uzyskała wiele tajemniczych informacji o słynnym wynalazcy. Jedna z nich została jej podobno przekazana za pośrednictwem urządzenia, które Tesla opracował w 1938 roku, by "ułatwić komunikację międzyplanetarną".

Czy FBI wiedziało o Obcych, którzy odwiedzali Teslę i jego pracowników? Teorie spiskowe mówią, że słynny wynalazca opatentował prawie 120 lat temu, dyski o napędzie antygrawitacyjnym. Niestety decyzją rządu USA wstrzymano produkcję latających dysków.

Zobacz również: Tomasz Kot jako Nikola Tesla w biograficznym filmie o serbskim wynalazcy

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.