Facebook powie Wam, że macie cichego wielbiciela lub wielbicielkę

02.05.2019 12:29
kochająca się para|undefined Fot. materiały prasowe

W stosunkach damsko-męskich najtrudniej jest wykonać pierwszy krok – nieśmiałość i obawa przed odrzuceniem sprawia, że wiele miłości na całe życie gaśnie, zanim ma szansę się rozpocząć. Facebook chce pomóc w szukaniu szczęścia, wprowadzając instytucję tajemniczego wielbiciela.

Życie towarzyskie przeniosło się na Facebooka i inne media społecznościowe – to dzięki aplikacjom i serwisom możemy w łatwy sposób utrzymywać kontakty z przyjaciółmi, mając ich zawsze na wyciągnięcie ręki.

Coraz częściej to właśnie w sieci staramy się też odnaleźć swoją drugą połówkę, korzystając z serwisów randkowych, w tym także tych obiecujących znajomości koncentrujące się na przyjemnościach tylko dla dorosłych.

Przeczytaj także

Tinder bije rekordy popularności, a sposób na odnalezienie miłości zaprezentował także Facebook, dzięki któremu można szukać randek wśród osób mających podobne zainteresowania, należące do tych samych grup i wybierających się na te same wydarzenia.

Mimo, że funkcja ta nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich, serwis społecznościowy wprowadza w niej interesujące nowości – ostatnią z nich jest możliwość zadeklarowania się jako czyjś tajemniczy wielbiciel lub wielbicielka.

Przeczytaj także

Tajemniczy wielbiciel – nowa funkcja randek na Facebooku

Jeśli wyznanie, że ktoś się nam podoba wprost jest zbyt trudne, na randkach Facebooka można będzie zadeklarować się jako czyjś cichy wielbiciel.

Serwis nie skazuje przy tym na monogamię – pociąg można odczuwać i wyrażać nową funkcją do maksymalnie 9 osób.

Wyznanie, że ma się ochotę poznać kogoś bliżej będzie prezentowane obiektowi westchnień – gdy obie zainteresowane strony będą o tym wiedzieć, być może rozpoczęcie konwersacji na ten temat będzie odrobinę łatwiejsze.

Zobacz także: >> TOP 5 alternatyw dla Tindera. Poznajcie najciekawsze aplikacje randkowe <<

Z nowej opcji skorzystają tylko osoby, które mają dostęp do randek Facebooka – te nie zostały jeszcze udostępnione na całym świecie i nie wiadomo, kiedy to nastąpi.

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.