Pogoda
29.06.2017 14:59

Facebook przygotował dla Was film pełen miłości

Z największego na świecie serwisu społecznościowego korzysta co miesiąc 2 mld osób – z tej okazji Facebook przygotował okolicznościowy filmik przypominający miłe chwile spędzone z przyjaciółmi. Miłość z niego aż kipi.

Facebook przygotował dla Was film pełen miłości
foto: zrzut ekranu

„Dobro rośnie” – takie przesłanie ma film, który Facebook może dla nas stworzyć z wykorzystaniem opublikowanych przez nas zdjęć.

Będzie on wyglądał tak:

Można go szukać na swojej osi czasu bądź zamówić odwiedzając adres www.facebook.com/goodaddsup – przy okazji można także zobaczyć trochę statystyk na swój temat i zobaczyć, jak łączymy się dzięki Facebookowi ze znajomymi. Gdy film będzie gotowy, będzie można wybrać, jakie zdjęcia chcemy w nim zobaczyć.

Serwis przypomina, że jego rolą jest łączenie ludzi i pozwalanie na pojawienie się bliskości i miłości. Reakcja „Love” – u nas znana jako „Super” – jest używana każdego dnia ponad 175 milionów razy.

Dla wszystkich, którzy dzielą się w taki sposób miłością, Facebook przygotował niespodziankę – za każdym razem, gdy użyjemy tej reakcji, serwis nam za to podziękuje:

foto: materiały prasowe

Filmem można – a nawet należy – podzielić się ze znajomymi, którzy się na nim pokazują. Dzięki temu będzie można spędzić razem – choć na odległość – kolejne miłe chwile.

Podziękowanie za dzielenie się miłością będzie się pojawiać tylko przez ograniczony czas - jeśli więc chce się je zobaczyć, trzeba skorzystać z okazji jak najszybciej. Bez obaw o zmieszczenie się w dacie przydatności do użytkowania można za to używać animowanych GIF-ów jako komentarzy pod postami - korzystać można z tysięcy plików.

Czy Facebook podziękował Wam już za dzielenie się miłością reakcją „Super” ?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet Facebook