Pogoda
23.01.2019 12:10

Faceci w czerni istnieją? Nagranie z monitoringu zdaje się to potwierdzać

Nagrania CCTV z pewnej firmy w Liverpoolu znalazły się pod lupą, gdy zostały uzupełnione na kanale ApexTV, który zajmuje się sprawami nadprzyrodzonymi. 

Facet w czerni
foto: kadr z wideo

Wideo zostało nadesłane przez jednego z widzów ApexTV, który stwierdził, że pewnego dnia jego biuro w Liverpoolu odwiedził jeden z Facetów w czerni. Do rzekomego zdarzenia doszło na początku stycznia 2019 roku. Na wideo widzimy współpracownika anonimowego widza ApexTV o imieniu Liam, który siedzi spokojnie i nikomu nie wadząc zajmuje się swoją pracą. Według świadków, pracownik był kilka tygodni wcześniej na wakacjach, gdzie zobaczył dziwne miejsce przypominające "obszar wypadku". 

Według anonimowego kolegi Liama i speców z ApexTV, Facet w czerni przyszedł, aby wymazać mu pamięć o tajemniczym miejscu, które Liam widział w lesie. Zobaczcie dziwne wideo:

Facet w czerni złapany na nagraniu

Niestety, wideo z monitoringu nie zawiera dźwięku, przez co trudno jest zrozumieć, o co chodzi w dyskusji Faceta w czerni i Liama. A teraz tak na poważnie - jesteśmy w 90% pewni, że wideo jest fałszywe. Świadczą o tym chociażby niskiej jakości peruki założone przez uczestników wideo, a także tendencja kanału ApexTV do udostępniania na swoich łamach filmików mających mało wspólnego z prawdą. Podobnie twierdzą z resztą ludzie komentujący wideo na YouTubie. 

Faceci w czerni - kiedy premiera rebootu?

Przypomnijmy, że latem do kin trafi film "Men in Black: International". Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray, na ekranie zobaczymy natomiast Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson i Liama Neesona. Wystąpią również Emma Thompson, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Laurent Bourgeois i Larry Bourgeois. "Men in Black: International" trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: UFO Men in Black