Facet przebrany za Jokera wdał się w pościg z policją. Pokazywał ludziom środkowy palec i został aresztowany

23.07.2019 11:05
Joker|undefined Fot. kadr z wideo/CBS LA 2

Do nietypowego incydentu doszło w Kalifornii, gdzie patrol policyjny został wezwany na plażę. Nietrzeźwy mężczyzna w masce zaczął terroryzować plażowiczów i wulgarnie się zachowywać. 

Mężczyzna przebrany za Jokera wdał się w pościg z policją w Kalifornii, gdy otworzył szyberdach swojego samochodu i zaczął pokazywać ludziom wulgarne gesty. Według CBS 2 z Los Angeles, kierowca został aresztowany i oskarżony o niezatrzymanie się do kontroli policyjnej oraz powodowanie zagrożenia na drodze. Jego pasażerka została zatrzymana, ale szybko go wypuszczono. 

Mężczyzna przebrany za Jokera uciekał przed policją

Podejrzany następnie zatrzymał się obok pobliskiej plaży, gdzie zostawił samochód i swoją pasażerkę, a następnie pobiegł w kierunku morza. Tam m.in. pomógł zakopać w piasku mężczyznę bawiącego się z dziećmi. Dopiero potem się poddał Kalifornijskiemu Patrolowi.

Przeczytaj także

Telewizja miała problemy ze zidentyfikowaniem podejrzanego, ale niektórzy twierdzą, że jego maska przypominała wizerunek Joaquina Phoenixa z nadchodzącego filmu "Joker". Sam mężczyzna miał trafić w jej posiadanie przy okazji kupna serii "Batman: Death of the Family" Scotta Snydera, Grega Capullo i Jonathana Glapiona. Reszta garderoby nie wyglądała na bardzo "jokerowską", ale kto wie? Może podejrzany chciał zaserwować policjantom swoją własną wersję złoczyńcy. 

Nie wiemy, czy mężczyźnie grozi więzienie. Wspomniany film "Joker" z Joaquinem Phoenixem w roli głównej zadebiutuje w kinach już 4 października 2019 roku.

Zobacz także: Dlaczego Joker będzie przełomowy dla kina superbohaterskiego?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.