Fala upałów. Czy przerażające proroctwo Baby Wangi spełnia się na naszych oczach?

19.07.2022 13:48
 Fala upałów. Czy przerażające proroctwo Baby Wangi spełnia się na naszych oczach? Fot. Shutterstock

Baba Wanga na rok 2022 zapowiadała, że już niedługo w niektórych krajach zacznie brakować wody pitnej. Czy przepowiednia spełnia się na naszych oczach?

Baba Wanga, zwana Nostradamusem Bałkanów znana jest na całym świecie ze swoich niezwykle trafnych przepowiedni.

Przerażająca przepowiednia Baby Wangi na 2022

Jak twierdzą badacze, wieszczka trafnie przewidziała dojścia do władzy Hitlera, początek drugiej wojny światowej, śmierć Stalina, śmierć cara Bułgarii Borysa III, pojawienie się na scenie politycznej Michaiła Gorbaczowa i rozpad Związku Radzieckiego.

Polecamy

W swoich wizjach "zobaczyła" również katastrofę w Czarnobylu, zatopienie okrętu Kursk, śmierć Indiry Gandhi, ataki na World Trade Center z 11 września 2011 roku, narodziny ISIS oraz tsunami w Azji w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w 2004 roku. Słynna jasnowidząca zapowiedziała podobno także pandemię koronawirusa i lockdown.

Czy proroctwo spełnia się na naszych oczach?

Jasnowidząca na 2022 rok zapowiedziała brak wody i plagi szarańczy. Baba Wanga przewidywała ponadto wysokie temperatury - nawet do 50 st. Celsjusza i spowodowane nimi ogromne susze.

Szarańcza zaatakuje uprawy i działki rolne, powodując ogromny głód

- twierdziła jasnowidząca.

Jak donoszą media, od kilku tygodni szarańcza atakuje Rosję. Owady zniszczyły tysiące hektarów pól. Azjatycka szarańcza opanowała szczególnie Kraj Krasnodarski. Owady atakują coraz większy obszar Rosji. Ataki spowodowane są wysokimi temperaturami i niemal zupełnym brakiem opadów.

Szarańcza atakuje również inne rejony świata. Według rolników cytowanych przez bukareszteńską telewizję Digi24 szarańcza spowodowała ogromne straty w rejonie delty Dunaju w Rumunii, w pobliżu granicy z Ukrainą.
Zdaniem Baby Wangi w niektórych krajach zacznie brakować wody pitnej, a temperatura zrobi się nie do zniesienia. Ludzie będą umierać z gorąca i odwodnienia.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa:

Z powodu pożarów trawiących Hiszpanię w poniedziałek spółka Renfe zamknęła część linii kolejowych. Na lotnisku Luton koło Londynu upały uszkodziły pas startowy, co skończyło się odwołaniem poniedziałkowych lotów. Natomiast w Mołdawii w wielu miejscowościach brakuje wody i strażacy dowożą ją beczkowozami. Tak Europa zmaga się z suszą i falą upałów.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia drugiego i trzeciego (najwyższego) stopnia dla zachodniej Polski przed wysoką temperaturą.

Od niepamiętnych czasów ludzie z niepokojem patrzą w przyszłość i starając się zapobiec najgorszemu, śledzą przepowiednie i proroctwa. Wypatrują także znaków końca świata i apokalipsy. Co nas czeka w 2022 roku? Sprawdźcie, co na ten temat mówiła Nostradamus.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.