Pogoda
26.03.2018 15:18

Fan stworzył tytuły filmów o Spider-Manie zainspirowane albumami Kanyego Westa

Marvel nie pierwszy raz padł ofiarą internetowych śmieszków, którzy chcą zdobyć 5 minut sławy bazując na popularności filmów z MCU. Jeden z użytkowników Twittera postanowił połączyć dwa zgoła odmienne światy.

Kanye West i Spider-Man
foto: Pap Nation / Splash News

Marvel może pochwalić się serią ciekawych przeróbek swoich produkcji - sam zwiastun nadchodzących „Avengers: Infinity War” został przerobiony już na wersję niskobudżetową i taką, do której dorzucono do filmu m.in.: Wonder Women, Tommy'ego Wiseau i Shreka. Należy pamiętać również o „Black Panther”, które dało fanom M'Baku Challange, polegające na parodiowaniu przemowy jednej z postaci nowego filmu Marvela.

Użytkownik ThatBlackDude1 przyśmieszkował na Twitterze jeszcze mocniej. Zaproponował mianowicie, żeby każdy z następnych filmów o Spider-Manie w MCU nazywał się tak, jak albumy Kanyego Westa. Pomysł definitywnie ciekawy:

screen z twittera

Spider-Man jak Kanye West

Zwłaszcza pierwsze 2 pozycje po „Homecoming” bardzo pasują do szkolnej tematyki - w końcu „graduation” to „uroczystość odbierania świadectw/ dyplomów”, a „late registration” to „spóźniona rejestracja”, czyli coś, co przeżył prawdopodobnie każdy student. Potem jednak przechodzimy w bardziej eksperymentalną stronę Kanyego Westa i reszta nazw albumów pasuje raczej przeciętnie. Chyba, że „the life of Pablo” zostałoby zmienione na „the life of Peter”.

ThatBlackDude1 zapomniał wspomnieć jeszcze o 1. albumie Yeezy'ego, czyli „Collage Dropout” (ktoś, kto nie ukończył studiów). Chociaż z drugiej strony taki scenariusz jest raczej nieprawdopodobny, biorąc pod uwagę to, że Peter Parker jest geniuszem, a w razie problemów zawsze może zadzwonić do Tony'ego Starka.

Warto wspomnieć, że Kanye West nawet ma utwór zatytułowany „Homecoming”, w którym gościnnie wystąpił nawet Chris Martin z Coldplay. Singiel pochodzi z albumu „Graduation”:

„Spider-Man: Homecoming 2” czy „Spider-Man: Graduation”?

Na razie nie wiadomo zbyt dużo na temat drugiej części przygód Spider-Mana. Twórcy nie podali nawet tytułu filmu. Wszystko z powodu ścisłego powiązania postaci granej przez Toma Hollanda z innymi produkcjami Marvel Studios. Nie wiadomo jakie zmiany w całym kinowym uniwersum przyniosą wydarzenia z „Infinity War”. Sequel „Homecoming” ma zadebiutować latem 2019 roku zaraz po zakończeniu Fazy 3, czyli filmem „Avengers 4”.

Kamil Kacperski
Tagi: Spider-Man