Pogoda
03.11.2017 14:30

Fani Apple uwierzyli w sklep firmowy założony w windzie

Fanatyczni wielbiciele Apple nie mogli przepuścić takiej okazji – gdy okazało się, że nowy sklep Apple sprzedaje iPhone’a X na dzień przed premierą, zaczęli ustawiać się w kolejkę. Nie przeszkadzało im nawet, że czekają przed windą do metra.

Fani Apple uwierzyli w sklep firmowy założony w windzie
foto: kadr z wideo

Apple to nie producent – to stan umysłu. Korporacja wychowała sobie bardzo oddanych fanów, którzy w pogoni za nowym modelem telefonu są skłonni nawet do kilkudniowego czatowania w kolejce przed salonami producenta.

Za chęcią bycia pierwszym posiadaczem kolejnego „najlepszego w historii” iPhone’a idzie czasem popierana dość pokaźna gotówka – i nie chodzi tylko o wysokie ceny dyktowane przez Apple, lecz także o astronomiczne wręcz kwoty, jakie iPhone’y X zyskują na wolnym rynku.

Nic więc dziwnego, że gdy w Nowym Jorku znienacka pojawił się nowy salon Apple, ludzie postanowili rzucić wszystko i stanąć w kolejce po telefon. Tyle tylko, że padli ofiarą wyrafinowanego żartu.

W jego przygotowanie zaangażowało się ponad 50 osób. Korzystając z faktu, że najbardziej znany w Nowym Jorku sklep Apple, znajdujący się w budynku ze szkła, przechodzi remont, żartownisie umieścili logo producenta na obiekcie, który nieco go przypominał – przeszklonej stacji windy zjeżdżającej na stację metra.

Przed drzwiami ustawiły się osoby ubrane w charakterystyczne uniformy Apple, pozostali uczestnicy ustawili się w długą kolejkę udając czekanie na dostanie się do środka w celu zakupu iPhone’a X.

Nie trzeba było dużo czasu, żeby Amerykanie zwietrzyli okazję i przyłączyli się do kolejki – tym bardziej, że wpuszczani co chwila statyści wychodzili z windy z białymi torbami zakupowymi, żegnani brawami obsługi.

Zanim sytuacja wymknęła się spod kontroli, mający nadzieję na niespodziewane upolowanie okazji miłośnicy Apple zostali poinformowani, że zapasów wystarczy tylko dla osób, które w kolejce ustawiły się wcześniej.

Większość odpytywanych przechodniów stwierdziła, że usytuowanie salonu Apple na stacji metra to znakomity pomysł.

Korzystacie z produktów Apple?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile