Fani Apple uwierzyli w sklep firmowy założony w windzie
Michał Tomaszkiewicz
03.11.2017 14:30
Fani Apple uwierzyli w sklep firmowy założony w windzie Fot. kadr z wideo

Fanatyczni wielbiciele Apple nie mogli przepuścić takiej okazji – gdy okazało się, że nowy sklep Apple sprzedaje iPhone’a X na dzień przed premierą, zaczęli ustawiać się w kolejkę. Nie przeszkadzało im nawet, że czekają przed windą do metra.

Apple to nie producent – to stan umysłu. Korporacja wychowała sobie bardzo oddanych fanów, którzy w pogoni za nowym modelem telefonu są skłonni nawet do kilkudniowego czatowania w kolejce przed salonami producenta.

Za chęcią bycia pierwszym posiadaczem kolejnego „najlepszego w historii” iPhone’a idzie czasem popierana dość pokaźna gotówka – i nie chodzi tylko o wysokie ceny dyktowane przez Apple, lecz także o astronomiczne wręcz kwoty, jakie iPhone’y X zyskują na wolnym rynku.

Nic więc dziwnego, że gdy w Nowym Jorku znienacka pojawił się nowy salon Apple, ludzie postanowili rzucić wszystko i stanąć w kolejce po telefon. Tyle tylko, że padli ofiarą wyrafinowanego żartu.

W jego przygotowanie zaangażowało się ponad 50 osób. Korzystając z faktu, że najbardziej znany w Nowym Jorku sklep Apple, znajdujący się w budynku ze szkła, przechodzi remont, żartownisie umieścili logo producenta na obiekcie, który nieco go przypominał – przeszklonej stacji windy zjeżdżającej na stację metra.

Przed drzwiami ustawiły się osoby ubrane w charakterystyczne uniformy Apple, pozostali uczestnicy ustawili się w długą kolejkę udając czekanie na dostanie się do środka w celu zakupu iPhone’a X.

Nie trzeba było dużo czasu, żeby Amerykanie zwietrzyli okazję i przyłączyli się do kolejki – tym bardziej, że wpuszczani co chwila statyści wychodzili z windy z białymi torbami zakupowymi, żegnani brawami obsługi.

Zanim sytuacja wymknęła się spod kontroli, mający nadzieję na niespodziewane upolowanie okazji miłośnicy Apple zostali poinformowani, że zapasów wystarczy tylko dla osób, które w kolejce ustawiły się wcześniej.

Większość odpytywanych przechodniów stwierdziła, że usytuowanie salonu Apple na stacji metra to znakomity pomysł.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.