Fani Johnny'ego Deppa urządzili protest z powodu premiery nowego serialu z Amber Heard

21.12.2020 12:18
Johnny Depp Fot. ERIC GAILLARD/AFP/East News

Stacja CBS wyemitowała pierwsze odcinki serialu "Bastion" z Amber Heard. Fani Johnny'ego Deppa postanowili zaprotestować. Co zrobili?

17 grudnia 2020 roku miał miejsce ważny dzień dla wiernych fanów Johnny'ego Deppa. Miłośnicy aktora postanowili zaprotestować przeciwko premierze nowego serialu z jego byłą żoną Amber Heard w jednej z głównych ról i przy okazji uczcić karierę gwiazdora.

Protest fanów Johnny'ego Deppa z powodu premiery serialu "Bastion"

O tym, że rok 2020 był dość trudnym okresem dla Johnny'ego Deppa wie każdy jego fan. Nie chodzi jedynie o pandemię koronawirusa, ale przede wszystkim o ciągnącą się od jakiegoś czasu głośną sprawę rozwodu aktora z Amber Heard. Jak w tego przypadku sytuacjach bywa, część fanów stanęła murem za gwiazdą "Aquamana", a część za jej byłym mężem.

Polecamy

W połowie grudnia w internecie można było natknąć się na wiele hasztagów, których głównym bohaterem był Depp. Fani postanowili zorganizować sobie maraton filmów z gwiazdorem i oglądać na platformach streamingowych najważniejsze produkcje, w których wystąpił.

Przygotujcie się do świętowania #DeppMovieNight 17 grudnia podczas #DeppcemberPartying. Przez 24 godziny streamujcie swoje ulubione filmy z Johnnym Deppem razem ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, żeby pokazać, że stoimy #muremzaJohhnymDeppem.

Fani aktora wcielili plan w życie i 17 grudnia w sieci można było znaleźć wiele wpisów, w których użytkownicy mediów społecznościowych pokazywali, który film z Deppem właśnie oglądają. 

Zacząłem #Deppcember od klasyki.

Zacząłem #DeppMovieNight od "Charliego i fabryki czekolady".

Właśnie skończyłam "Rango", "Alicja w Krainie Czarów" jest kolejna na liście. Potem szukam drugiej części, potem "Piratów z Karaibów 1". Jak dzieci pójdą spać, obejrzymy filmy dla doroślejszych.

Dzień 17 grudnia nie był przypadkową datą. To właśnie wtedy na platformie CBS All Access zadebiutował serial "Bastion" - kolejna próba adaptacji słynnej powieści Stephena Kinga, w której występuje Heard. Zdaniem wielu fanów Johnny'ego Deppa aktorka oszukała sąd i opinię publiczną, twierdząc, że gwiazdor znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie.

Polecamy

Aktor przegrał też sprawę o zniesławienie z gazetą "The Sun", która nazwała go "żonobijcą". W konsekwencji Depp postanowił zrezygnować z jednej z głównych ról w serii "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

Polecamy

Fani Deppa chcieli za pomocą swojego protestu zaznaczyć, że nie zamierzają wierzyć stanowisku Heard i w pewien sposób zbojkotowali premierę nowego serialu CBS, oglądając przez 24 godziny filmy ze swoim ulubionym artystą.

Polecamy
Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.