Pogoda
16.10.2017 12:35

Fanka zamieniła sos seczuański z „Ricka i Morty’ego” na samochód

Jeden z fanów serialu był tak bardzo zdesperowany by spróbować sosu, że oddał za niego swój samochód. To się nazywa poświęcenie.

Fanka zamieniła sos seczuański z „Ricka i Morty’ego” na samochód
foto: twitter/Justin Roiland/kadr z wideo

Rachel Marie pochodząca z Macomb w stanie Michigan, była jedną ze szczęśliwych osób, które dostąpiły możliwości kupienia seczuańskiego sosu wydanego przez McDonald’s w ramach promocji, którą przeprowadzili 7 października 2017 roku. Akcja przeprowadzona została ze względu na serial animowany „Rick i Morty”, w którym zażartowano, że główna postać, czyli geniusz-alkoholik Rick poświęca swoje życie po to, by dostać w swoje ręce wspomniany sos.

Kiedy McDonald’s wprowadził limitowaną ilość sosu na rynek, ci bardziej nadgorliwi fani bajki zaczęli wyprawiać dziwy. Było skakanie na lady, głośne wyrażanie swojego niezadowolenia czy nawet telefony na policje. Mimo, że sieć fast-foodów zapowiedziała, że sos powróci w zimę 2017/2018 w dużo większej ilości, niektórzy nie mogą się doczekać i pragną dostać sos już teraz.

Jedną z takich osób był Duane Kimmel, który za jedno małe opakowanie sosu do McNuggetsów oddał Rachel Marie swój samochód. Nie był to również jakiś nic nie warty szrot. Kimmel oddał Marie swojego Volkswagena Golfa. Według Fox 2, wartość Volkswagena Golfa z dwulitrowym silnikiem benzynowym i pięciostopniową manualną skrzynią biegów z 2004 roku wynosi około 5 tysięcy dolarów. Tyle warte jest według Kimmela niewielkie opakowanie sosu z popularnego „maka”.

SZECHUAN SAUCE TRADE VW

Nie można oceniać pasji ludzi. Dla nas najważniejsze jest to, że wszyscy są szczęśliwi – Rachel ma nowy samochód, a Kimmel może podelektować się ekskluzywnym sosem do nuggetsów.

Kamil Kacperski
Tagi: Rick i Morty