Pogoda
30.01.2020 13:04

Farming Simulator 19 za darmo w Epic Games Store. Ta gra jest w Polsce hitem

Mało która gra sprzedaje się w Polsce tak dobrze, jak symulator prowadzenia gospodarstwa rolnego. Kto nie kupił jeszcze Farming Simulator 19, wcale nie przegrał życia: tytuł można odebrać za darmo w sklepie Epic.

Farming Simulator 19
foto: materiały prasowe FOCUS HOME INTERACTIVE

Polacy czują ogromny sentyment do gier Farming Simulator. Możliwość zasiewania pól i zbierania żniw, przeznaczania zysków na rozbudowę parku maszynowego i zdywersyfikowanie produkcji rolnej potrafi przyciągnąć do ekranu na długie godziny.

Gry z serii Farming Simulator kupiło w naszym kraju ponad 500 000 osób. Komputerowi rolnicy mogli wybierać między wersjami na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Powstała nawet wersja na Commmodore 64.

Farming Simulator 19
Farming Simulator 19
Przeczytaj także Farming Simulator 19 powstał także w wersji na Commodore 64

Liczba osób prowadzących wirtualne gospodarstwa rolne może wzrosnąć jeszcze bardziej dzięki sklepowi Epic, który postanowił sprezentować Farming Simulator 19 zupełnie za darmo.

Farming Simulator 19 za darmo. Kolejny prezent od Epic Games Store

Takiego rozmachu jak w Farming Simulator 19 raczej nie spotka się wśród polskich rolników. W grze występują maszyny, o których przeciętny właściciel gospodarstwa może co najwyżej pomarzyć.

"

Najlepszy na świecie symulator farmy powraca z całkowicie przerobioną grafiką i możliwościami rozbudowanymi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej! Stań się nowoczesnym farmerem i rozwiń swoją farmę na dwóch ogromnych – europejskiej i amerykańskiej – mapach wypełnionych po brzegi ekscytującymi aktywnościami, uprawami do zebrania i zwierzętami do wyhodowania. Prowadź ponad 300 autentycznych pojazdów i maszyn rolniczych, teraz również i marki John Deeree – ale i producentów takich jak Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr i wielu innych! Rozwijaj swoją farmę online z innymi graczami i pobieraj mody stworzone przez społeczność, aby nieustannie poszerzać możliwości Farming Simulator! "

Grę można odebrać za darmo od 30 stycznia do 6 lutego 2020 roku w sklepie Epic Games Store.

Zobacz także: „The Show Must Go On” w wersji rolników z Mołdawii 

Zagracie?

Tagi: Gry