Pogoda
05.05.2016 11:04

Ferrari 250 GT i Aston Vulcan w zwiastunie Top Gear

Brytyjczycy starają się zrobić co tylko mogą, żeby zachęcić widzów do oglądania nowego sezonu najbardziej popularnego motoryzacyjnego show na świecie. Właśnie pokazali drugi zwiastun.

Ferrari 250 GT i Aston Vulcan w zwiastunie Top Gear
foto: kadr z wideo

Wraz z opublikowaniem każdego kolejnego materiału, przekonujemy się, że tak naprawdę spośród szóstki prezenterów zdecydowanie pierwsze skrzypce gra Chris Evans – co akurat było wiadome od początku – oraz nieodstający mu na krok Matt LeBlanc. O zatrudnieniu tego drugiego zadecydowała kusząca wizja przyciągnięcia przed ekrany telewizorów amerykańską widownię.

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z Top Gearem, którego kwintesencją – poza legendarną trójką prezenterów pozyskanych przez Amazona – są między innymi podejmowane różnorodne wyzwania oraz testowane najdroższe i najrzadsze samochody na świecie. BBC ujawniło, że w nowym sezonie wystąpią takie auta jak Ariel Nomad, Ferrari 250GT TdF, Ford Mustang czy też Aston Martin Vulcan prowadzony przez Chrisa Harrisa po torze w Abu Dhabi GP.

Jednak dla niektórych widzów i to nie wystarcza, o czym na portalu YouTube wspomniał jeden z fanów Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya:

"

Nie ma znaczenia to, czy stworzą papierowy samochód, który pojedzie 420 km/h zeskakując z Wielkiego Kanionu w Kolorado. To show nigdy nie będzie takie samo jak wcześniej. "

pierwszy

Z kolei część osób jest zdania, że powinniśmy dać szansę programowi w nowej odsłonie. Ponadto jeden z internautów uważa, że na obecnej sytuacji wszyscy skorzystają:

"

Ludzie, ludzie, przecież to jest świetne. Będziemy mieli dwa programy – ten i show Amazona. Naprawdę nie ma na co narzekać. "

drugi

Premierowy odcinek Top Gear miał pierwotnie zostać wyemitowany 8 maja 2016 roku na antenie BBC Brit i BBC Two. Jednak na początku marca 2016 ogłoszono, że pierwszy odcinek z serii pojawi się na ekranach 2 tygodnie później.

W międzyczasie w obozie Amazona trwa debata nad nową nazwą dla motoryzacyjnego show. Ponadto w marcu 2016 Jeremy Clarkson opowiedział o swoim najgorszym roku w życiu, odpowiedział na pytania internautów na Facebooku, podczas gdy James May wziął udział w AMA.

Dorota Iglikowska
Tagi: Duperele Top Gear