Fidget spinner inspirowany Freddym Kruegerem

Robert Skowronski
06.06.2017 11:49
Fidget spinner inspirowany Freddym Kruegerem Fot. kadr z wideo

Popularny gadżet w świecie nie mniej znanej serii horrorów. Oto „koszmar z ulicy fidget spinnerów”.

Ustaliliśmy już, że święcąca obecnie triumfy zabawka to narzędzie szatana. Morderczy Freddy Krueger sam w sobie jest niczym wysłannik piekieł, więc połączenie gadżetu z ikoną horroru jest jak najbardziej na miejscu.

To hołd dla zabójcy z „Koszmaru z ulicy Wiązów”, gdyż fidget spinner został ozdobiony typowymi dla Władcy Snów pazurami z ostrzami. Twórcami projektu jest ekipa Dream Killer Designs. Całość można określić jako prototyp, gdyż, przynajmniej na dany moment, zabawka nie jest na sprzedaż. Można sobie tylko wyobrazić jak fani Wesa Cravena i kina grozy jako takiego rzuciliby się na inspirowany „Koszmarem z ulicy Wiązów” fidget spinner.

Zobaczcie wideo pokazujące jak wygląda popularny gadżet o designie kojarzącym się z Freddym Kruegerem. Gdyby bohater serii horrorów miał zestaw morderczych zabawek, to jedna z nich mogłaby wyglądać jak ta poniżej:

Dream Killer Designs to zagorzali fani Freddy'ego. Zobaczcie garść ich wcześniejszych projektów:

Ostatnim filmem, w którym pojawił się Krueger jest reboot „Koszmaru z ulicy Wiązów” z 2010 roku. W 2015 Robert Englund, odtwórca roli Freddy'ego, wyznał, że z ochotą zobaczyłby prequel do wydarzeń z filmu z 1984 roku. Na dany moment ustały też wszelkie wieści od New Line Cinema. Studio planowało film „A Nightmare on Elm Street” mający być całkowicie świeżym rebootem. Scenariusz miał napisać David Leslie Johnson, autor tekstów do „Gniewu tytanów”. 

Kevin Bacon wyznał, że z chęcią wcieliłby się w postać Freddy'ego Kruegera, zaś Englund podzielił się własnym pomysłem na nową odsłonę.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.