Fidget spinnery trafiły na klawiatury
Michał Tomaszkiewicz
07.12.2017 16:12
Fidget spinnery trafiły na klawiatury Fot. materiały prasowe

Siedzenie przed komputerem Was stresuje? Terminy gonią, a do ukończenia tekstu wciąż daleko? Nie musicie już odrywać się od pracy na uspokajającą sesję z fidget spinnerem – dzięki najnowszemu wynalazkowi można go zainstalować na przycisku klawiatury.

Jeśli myśleliście, że wybuch popularności zabawek mających redukować stres wymykał się nieco spod kontroli, to musicie przygotować się na szok – to była tylko przygrywka.

Prawdziwe oblicze fidget spinner objawił dopiero teraz – jak się okazało, jego miejsce jest nie w prawicy osoby szukającej chwilowej ucieczki od myślenia, lecz na klawiaturze leżącej przed komputerem.

Tak wynalazek wygląda w akcji.

Gadżet – w właściwie gadżecie, gdyż jego rozmiary musiały być wyraźnie zmniejszone, żeby wpasować na obszar klawisza – wymaga odpowiedniego przygotowania. Po pierwsze, pod przykryciem przez mini fidget spinera nie widać żadnego oznaczenia danego klawisza, osoby które nie znają układu qwerty na wyrywki mogą więc poczuć się trochę zagubione (choć może przez to trochę szczęśliwsze).

Po drugie – zanim kupi się klawisze z gadżetami, czeka nas trochę oszczędzania. Cena za jedną sztukę wynosi obecnie 20 dolarów.

foto: materiały prasowe

Przyciski są przeznaczone dla klawiatur mechanicznych z przełącznikami Cherry MX. Można je kupić tutaj – trzeba tylko uzbroić się w cierpliwość, bo dostawy mają rozpocząć się w lutym 2018 roku.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.