Zobacz filmik z opcją 360' z kabiny polskiego F-16

Aleksandra Kopka
04.05.2017 09:46
Zobacz filmik z opcją 360' z kabiny polskiego F-16 Fot. kadr z wideo

Niektórzy marzyli by być strażakami, inni chcieli zostać lekarzami. Przeważnie życie pokierowało nami inaczej i zostaliśmy z strefie marzeń. Jednak są ludzie którzy poszli o krok dalej. Zobaczcie jak swoje marzenie o zostaniu pilotem F-16 spełnia kpt. Dominik Duda.

Od jakiegoś czasu furorę robi opcja filmików z funkcją 360 stopni. Potrzebna jest do tego dobra kamera i wyjątkowy zawód. Dzięki postępowi technologicznemu możemy poczuć się jak dodatkowy pasażer np. w F-16.

Niezwykły film udostępniła nam ekipa F-16 Tiger Demo Team Poland, na którym widzimy lot F-16 w towarzystwie pilota kpt. Dominika "Zippity" Dudy

Niesamowite ewolucje i możliwość sterowania ekranem wedle własnego uznania, daje nam możliwość podpatrzenia pilota w sytuacjach wcześniej nie dostępnych dla widzów. 

Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak wygląda procedura startowa w F-16, to ten filmik jest dla was. Uwaga! Jest głośno! 

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.