Filmowe pytanie za 250 tys. złotych w Milionerach. Znałbyś odpowiedź?

26.11.2021 20:07
Hubert Urbański Milionerzy Fot. Mateusz Jagielski/East News

Uczestnik zrezygnował z pytania, chociaż dobrze obstawiał. A Ty znałbyś dobrą odpowiedź na filmowe pytanie w "Milionerach"?

Nawet znawcy filmów mogliby mieć problem z pytaniem, które padło ostatnio w ''Milionerach''. Uczestnik Sebastian Kusz nie zaryzykował i się wycofał. Co ciekawe intuicja mu dobrze podpowiadała z odpowiedzią i zapewne mocno się zdenerwował, gdy się dowiedział, że dobrze obstawiał. A Wy znalibyście odpowiedź na filmowe pytanie?

Polecamy

Milionerzy: Filmowe pytanie za 250 tys złotych. Znałbyś odpowiedź?

Uczestnik Sebastian Kusz usłyszał następujące pytanie z dziedziny filmu, które sprawiło mu spory kłopot.

Gracz nie był pewny, którą wybrać odpowiedź. Zastanawiał się nad wyborem opcji A, ale ostatecznie wycofał się z gry, by nie ryzykować i nie stracić dotychczasowej wygranej. Okazało się, że właśnie odpowiedź A jest dobra. Gracz skończył grę z wygraną 125 tys. złotych. Sławomir Andrzej Idziak to polski operator, reżyser i scenarzysta filmowy, który pracował przy wyżej wymienionych produkcjach.

Polecamy

W teleturnieju "Milionerzy" nie brakuje pytań ze świata filmu czy muzyki. Dotychczas prowadzący Hubert Urbański pytał m.in. o gatunek indie, serial "Gra o Tron" czy instrumenty dęte drewniane.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.