Firma przestała sprzedawać pączki w kształcie Pikachu, bo były za brzydkie

Kamil Kacperski
15.11.2018 13:30
Pikachu Donut|undefined Fot. materiały prasowe/Twitter.com/RAMUNENO_MOGU

Pikachu przeżywa ostatnio prawdziwy renesans popularności. Niestety, nie każdy nagłówek z Pokemonem w roli głównej był pozytywny. Jednym z nich była informacja o tym, że Mister Donut zaprzestał sprzedaży pączków z podobizną żółtej myszki. 

Japońska firma Mister Donut, która zajmuje się produkcją i sprzedażą słodkich przekąsek, została zmuszona do zaprzestania sprzedaży pączków w kształcie Pikachu. Wszystko przez to, że klienci piekarni stwierdzili, że ciastka... są za brzydkie. 

Na social mediach pojawiło się mnóstwo zdjęć udostępnionych przez niezadowolonych klientów, którzy krytykowali Mister Donuta za to jak wyglądają pączki w kształcie Pikachu. Ludzie wytykali firmie, że produkt nie zgadza się za bardzo z tym, co było prezentowane na materiałach promocyjnych udostępnionych przez Mister Donuta. Następnie znaleźli nawet główny powód, dla którego pączkowa myszka jest tak brzydka - białe fragmenty w oczach elektrycznej myszy były osadzane w złym miejscu. 

Wycofano ze sprzedaży pączki z Pikachu, bo były za brzydkie

Mister Donut, mimo zawieszenia sprzedaży pączków z Pikachu, planuje wypuścić nową serię inspirowaną Pokemonami już 16 listopada 2018 roku. Debiut nowych ciastek ma towarzyszyć premierze gier "Pokemon Let's Go Eevee!" i "Let's Go Pikachu!". Firma zapowiedziała jednak, że tym razem skupi się bardziej na wizualnym aspekcie swoich produktów. A oto kilka przykładów "paskudnych" pączków z Pikachu:

Detektyw Pikachu - kiedy premiera?

Na początku wspomnieliśmy, że Pikachu ostatnio przeżywa drugą młodość - wszystko dlatego, iż 12 listopada 2018 roku Warner Bros. pokazał pierwszy zwiastun filmu aktorskiego "Detektyw Pikachu". W tytułową żółtą mysz wciela się Ryan Reynolds. Produkcja trafi do kin 10 maja 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.