"Fortnite" - Jason Momoa/Aquaman już dostępny. Jak zdobyć postać?

19.06.2020 10:00
"Fortnite" - Jason Momoa/Aquaman już dostępny. Jak zdobyć postać? Fot. materiały prasowe/Epic Games

W najpopularniejszej strzelance online właśnie wprowadzono nowy patch o nazwie "Wodowanie", w którym wprowadzono możliwość pływania na rekinach oraz skórkę Aquamana znanego z filmu z Jasonem Momoą w roli głównej.

Gracze Fortnite będą mogli stanąć do walki jako Aquaman w wersji Jasona Momoy w nowym rozdziale 3. sezonu popularnego battle royale. Główna wyspa została zatopiona, dzięki czemu Aquaman ma pełne pole do popisu. Nie jest też pierwszym herosem, który pojawił się w grze - wcześniej w produkcji zagościli już Deadpool i Cable.

Fortnite - Aquaman nową postacią grywalną w popularnym battle royale

Tak za to prezentuje się zwiastun nowego rozdziału 3. sezonu Fortnite - widzimy w nim Aquamana zmierzającego do walki na dużej rybce:

Przeczytaj także

W sieci pojawił się również bardziej szczegółowy szkic Aquamana w Fortnicie. Zaprezentowano też wszystkie inne przedmioty związane z bohaterem, takie jak jego królewski trójząb, specjalne emotki oraz dziwna muszla: 

Patch do Fortnite, który umożliwia granie Aquamanem jest już dostępny do pobrania.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.