Pogoda
25.10.2018 17:19

Fortnite przygotowało koszmary na Halloween

Fortnite zmienia się w Fortnitemares – do battle royale trafiły elementy związane z Halloween i zostaną tam na cały miesiąc.

Fortnite przygotowało koszmary na Halloween
foto: materiały prasowe

Dla wielu z nas Fortnite to nie gra, to stan umysłu. Cieszący się niesamowitą popularnością wśród młodszych odbiorców tytuł przez dojrzałych graczy często oznaczany jest przez to etykietą gry dla dzieci – fani nic sobie jednak z tego nie robią i milionami rzucają się w wir walki battle royale.

To w dużej mierze zasługa twórców, którzy nie osiadają ja laurach nawet na krótką chwilę – zmiany gonią zmiany, a w sieci można już nawet spotkać się ze stwierdzeniem, że nie można wejść dwa razy do tego samego Fortnite’a – tak duże jest tempo wprowadzania zmian mających utrzymać graczy przy monitorach.

I ta taktyka najwyraźniej działa – według nieoficjalnych informacji, przychody ze sprzedaży skórek, gestów i tańców w Fortnite sięgają nawet kilkuset milionów dolarów miesięcznie. Nic dziwnego, że Epic może pozwolić sobie na organizowanie turniejów, w których pula nagród przekracza 100 mln USD.

Fortnite: Koszmarów Czar – Halloween w Fortnite

Świętowanie Halloween potrwa w Fortnite do 26 listopada 2018. Epic przygotował dla graczy całkiem sporo atrakcji – poczynając od okolicznościowych skórek, przez specjalne wyzwania i minigry, aż do utrzymanych w horrorowym duchu zmian na mapach.

Jedną z wyczekiwanych z utęsknieniem zmian jest transformacja wyrzutni rakiet na miotacz dyń – modyfikacja jest czysto wizualna i nie wypływa na siłę rażenia broni, wprowadza jednaj do gry świąteczną atmosferę. To powrót popularnej opcji z zeszłego roku.

"

Zadbajcie o to, by stosownie wyglądać, gdy mrok ogarnie świat, i zaopatrzcie się w nowy strój Piekielny Szeryf. Ten reaktywny strój odzwierciedla postępy w grze, co pozwoli wam pokazać swoje umiejętności w wielkim stylu. Strój ten przechodzi z jednego stylu w drugi, zależnie od obrażeń zadanych przeciwnikom (żywym i komputerowym) i tego, jak długo uda wam się przetrwać. Piekielny Szeryf zawiera również plecak Sześcian Skowany, a w sklepie możecie również nabyć kilof Mroczny Okruch. Oba te przedmioty również są reaktywne. "

Fortnite: Koszmarów Czar oferuje specjalny zestaw darmowych wyzwań. Za ukończenie każdego z nich można otrzymać nowy przedmiot kosmetyczny w grze, a jeśli uda się skompletować całość – nagrodą będzie lotnia Mroczny Parowóz.

Gracie w Fortnite?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry