Pogoda
28.09.2018 14:38

Fortnite sezon 6 wprowadził fizykę piersi – twórcy spanikowali i chcą ją jak najszybciej wykasować

Fortnite kreowany jest jako gra przyjazna rodzinom – na tyle oczywiście, na ile mordowanie wszystkiego co się rusza na ekranie może być za takie uznane. Gdy więc gracze odkryli, że piersi jednej z bohaterek falują podczas tańca zwycięstwa, w sieci rozpętało się piekło.

Fortnite sezon 6 piersi Calamity
foto: kadr z wideo

Biusty od zawsze były gorącym tematem dla graczy – kto wie, czy to właśnie nie w piersiach leżała ogromna popularność pierwszego Tomb Raidera.

Na zapewnienie ciekawych wrażeń wizualnych postawiła między innymi seria bijatyk Dead Or Alive, w których można było nawet wybierać, jaki rodzaj algorytmów ma odpowiadać za mniej lub bardziej realistyczne poruszanie się pierwsi zawodniczek podczas ruchu.

QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki
QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki
Przeczytaj także QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki

Gdy jednak okazało się, że falowanie biustu trafiło do Fortnite, Epic Games natychmiast spanikowało:

"

Zdarzenie jest niezamierzone i krępujące, byliśmy nieostrożni pozwalając, żeby trafiło to do gry. Pracujemy nad naprawieniem tego najszybciej, jak to możliwe. "

Fortnite sezon 6 – falujące piersi wpadką twórców

Awantura wybuchła gdy okazało się, że postać Calamity podczas świętowania „Jubilation” prezentuje falujący w takt ruchów biust.

Dorośli nie takie rzeczy już widzieli, szczególnie jeśli grali w Dead Or Alive, twórcy zapewne jednak przestraszyli się, że pokazując „zawartość dla dojrzałych widzów” mogą stracić klasyfikację PG12, co z kolei oznaczałoby utratę milionów graczy miesięcznie.

A Wam przeszkadzają piersi w grach?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry