Pogoda
24.10.2017 14:09

Fotograf strollował siostrę. Na zdjęciach zaręczynowych umieścił Penywise'a

Co byście zrobili, gdyby na ważnych dla Was fotografiach pojawił się Pennywise Tańczący Klaun z filmu „To”? Taką przygodę przeżyła świeżo zaręczona dziewczyna, która poprosiła brata o zrobienie fotografii z ukochanym.

Fotograf strollował siostrę. Na zdjęciach zaręczynowych umieścił Penywise'a
foto: kadr z filmu "To"

Rodzeństwa mają to do siebie, że nigdy nie wyrastają z żartów. Historia Jesse McLarena zdaje się potwierdzać to założenie. Wszystko zaczyna się niewinnie. Siostra prosi brata o zrobienie sesji fotograficznej w parku. Niedawno oświadczył się jej ukochany i dziewczyna marzy, żeby uwiecznić romantyczny moment. Brat oczywiście się zgadza, ale nie byłby sobą, gdyby nie zażartował sobie z siostry.

McLaren zamieścił na swoim Twitterze efekt dowcipu, który wykręcił swojej siostrze. Zrobił fotki trzymających się za ręce zakochanych. Narzeczeni patrzą sobie w oczy i jest tak magicznie, że można puścić pawia tęczą. Fotograf postanowił wprowadzić trochę chaosu do tej sielanki. Na każdym ze zdjęć umieścił wizerunek Pennywise'a z ekranizacji książki Stephena Kinga „To”. Nie ograniczał się jedynie do najnowszej wersji morderczego klauna, w którego wcielił się Bill Skarsgård, ale użył również fotek Tima Curry'ego z adaptacji z lat 90. ubiegłego wieku. 

"

Moja siostra zapytała mnie, czy zrobię jej zdjęcia z zaręczyn, więc ukryłem Pennywise'a na każdym zdjęciu. Czekam, aż zauważy. "

Nie musiał długo czekać.

"

Zauważyła klauna od razu i odpowiedziała! „Z jednej strony mam nadzieję, że wkrótce otrzymasz pomoc, której potrzebujesz. Z drugiej... totalnie chcę ich użyć!” "

Jak widać popularność Pennywise'a nie spada. Pomysł był dość okrutny, ale spójny z umiejętnościami przerażającego klauna, który pojawiał się na zdjęciach zarówno w książce, jak i obu ekranizacjach. 

Film Andresa Muschiettiego stał się jednym z najlepiej zarabiających horrorów w historii kinematografii. W planach jest już druga część historii o miasteczku Derry, zapowiedziana na rok 2019. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: To Horror