Fotograf strollował siostrę. Na zdjęciach zaręczynowych umieścił Penywise'a
Sergiusz Kurczuk
24.10.2017 14:09
Fotograf strollował siostrę. Na zdjęciach zaręczynowych umieścił Penywise'a Fot. kadr z filmu "To"

Co byście zrobili, gdyby na ważnych dla Was fotografiach pojawił się Pennywise Tańczący Klaun z filmu „To”? Taką przygodę przeżyła świeżo zaręczona dziewczyna, która poprosiła brata o zrobienie fotografii z ukochanym.

Rodzeństwa mają to do siebie, że nigdy nie wyrastają z żartów. Historia Jesse McLarena zdaje się potwierdzać to założenie. Wszystko zaczyna się niewinnie. Siostra prosi brata o zrobienie sesji fotograficznej w parku. Niedawno oświadczył się jej ukochany i dziewczyna marzy, żeby uwiecznić romantyczny moment. Brat oczywiście się zgadza, ale nie byłby sobą, gdyby nie zażartował sobie z siostry.

McLaren zamieścił na swoim Twitterze efekt dowcipu, który wykręcił swojej siostrze. Zrobił fotki trzymających się za ręce zakochanych. Narzeczeni patrzą sobie w oczy i jest tak magicznie, że można puścić pawia tęczą. Fotograf postanowił wprowadzić trochę chaosu do tej sielanki. Na każdym ze zdjęć umieścił wizerunek Pennywise'a z ekranizacji książki Stephena Kinga „To”. Nie ograniczał się jedynie do najnowszej wersji morderczego klauna, w którego wcielił się Bill Skarsgård, ale użył również fotek Tima Curry'ego z adaptacji z lat 90. ubiegłego wieku. 

Moja siostra zapytała mnie, czy zrobię jej zdjęcia z zaręczyn, więc ukryłem Pennywise'a na każdym zdjęciu. Czekam, aż zauważy.

Nie musiał długo czekać.

Zauważyła klauna od razu i odpowiedziała! „Z jednej strony mam nadzieję, że wkrótce otrzymasz pomoc, której potrzebujesz. Z drugiej... totalnie chcę ich użyć!”

Jak widać popularność Pennywise'a nie spada. Pomysł był dość okrutny, ale spójny z umiejętnościami przerażającego klauna, który pojawiał się na zdjęciach zarówno w książce, jak i obu ekranizacjach. 

Film Andresa Muschiettiego stał się jednym z najlepiej zarabiających horrorów w historii kinematografii. W planach jest już druga część historii o miasteczku Derry, zapowiedziana na rok 2019. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.