Pogoda
14.12.2018 13:46

Full Throttle Remastered za darmo w prezencie od GOG-u

Takich gier już dzisiaj nie robią - Full Throttle Remastered, dopieszczona graficznie odsłona przygodówki wydanej przez LucasArts, została sprezentowana użytkownikom platformy GOG. Z odbiorem darmowej gry trzeba się jednak pospieszyć.

Full Throttle Remastered GOG
foto: materiały prasowe

Full Throttle pozwala wcielić się w Bena Throttle, lidera gangu Polecats, który zostaje wplątany w opowieść o morderstwie ostatniego producenta prawdziwych motocykli. Nasz protagonista jest podejrzewany o popełnienie tej zbrodni, a jedynym sposobem na oczyszczenie jego imienia jest przeprowadzenie śledztwa i odkrycie, kto jest prawdziwym zbrodniarzem.

Gra powstałą w 1995 roku i jest klasyczną przygodówką z dodatkiem kilku ciekawych rozwiązań. Do zadań graczy należeć więc będzie intensywne wpatrywanie się w ekran, podziwianie ręcznie malowanych lokacji, wyławianie z nich przedmiotów, które przydadzą się w dalszej części rozgrywki, oraz prowadzenie rozmów z każdym, kogo się spotyka.

Full Throttle oferuje także wstawki zręcznościowe, podczas których prowadzi się między innymi pojedynki motocyklowe, okładając przeciwników poręcznym łańcuchem bądź też częstując kopniakami.

Full Throttle Remastered za darmo na GOG – jak odebrać?

Full Throttle Remastered zostało zaprezentowane w kwietniu 2018 roku – poprawiono nie tylko grafikę, która odtworzono w wysokiej rozdzielczości (wszystko jest ręcznie malowane), ulepszono także efekty dźwiękowe oraz towarzyszącą grze muzykę.

Full Throttle uznawany jest za jedną z najlepszych gier przygodowych – jeśli więc nie mieliście z nią jeszcze do czynienia, bądź też chcielibyście powrócić do miłych wspomnień grając w edycję Remastered, to możecie to zrobić zupełnie za darmo – z okazji rozpoczęcia Zimowej Wyprzedaży GOG oferuje Full Throttle Remastered jako prezent.

Wystarczy wejść na stronę platformy, zalogować się i kliknąć w baner, żeby dodać Full Throttle Remastered do swojej biblioteki. Gra dostępna jest za darmo do 15 grudnia 2018 do godz. 15.

Graliście w Full Throttle?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry