GOG rusza po polsku i rozdaje komputerową Seksmisję
Michał Tomaszkiewicz
25.10.2017 13:05
GOG rusza po polsku i rozdaje komputerową Seksmisję Fot. zrzut ekranu

Gog.com, internetowy sklep CD Projekt, po latach funkcjonowania dorobił się wreszcie polskiej wersji językowej. Z tego powodu przygotowano zniżki oraz prezenty – zupełne za darmo można otrzymać Stronghold HD i A.D. 2044, czyli komputerową wersję Seksmisji.

Bonusem do bonusa są dwie przygotówki stworzone przez LK Avalon - Sołtys i Skaut Kwatermaster. Zostały one dołączone do plików A.D. 2044.

Żeby móc przypisać gry do swojego konta, wystarczy zalogować się na stronie gog.com i kliknąć na wyświetlający się na witrynie głównej baner. Trzeba jednak się spieszyć – oferta ważna jest do godziny 13:59 dnia 26 października 2017.

W tym samym terminie przygotowano także dwie wyprzedaże – obie koncentrują się na sprawie polskiej. W pierwszej można zakupić z dużymi bonifikatami gry stworzone w naszym kraju. W kolekcji jest łącznie 6 tytułów – od Robo Rumble i Crime Cities zaczynając, a na Schizm i Reah kończąc. Kupując cały zestaw można oszczędzić 35%.

Ciekawsza wydaje się być oferta gier z najlepszym spolszczeniem – tutaj można znaleźć najprawdziwsze perełki, i to w wyjątkowo niskich cenach. Dość powiedzieć, że za każdą z trzech części Gothica trzeba zapłacić tylko 4,99 zł.

foto: zrzut ekranu Fot. foto: zrzut ekranu

W ofercie gier z najlepsza lokalizacją znajduje się także seria Baldur’s Gate, Syberia czy S.T.A.L.K.E.R. – w przypadku zakupu wszystkich 12 gier można zaoszczędzić 74%, co przekłada się na 377,60 zł.

Wprowadzenie polskiego języka na gog.com ma być dopiero początkiem ciekawych planów platformy, której marzy się tworzenie własnych lokalizacji dla tytułów, które nigdy nie miały romansu z naszym pięknym językiem. Co ciekawe, polskie wersje miałyby powstawać we współpracy z fanami gier.

Odwiedzając gog.com można także zapoznać się z okolicznościową, jubileuszową wyprzedażą gier z serii Wiedźmin – nie tylko trzecia część w edycji GOTY dostępna jest w wyjątkowo niskiej cenie, lecz także można upolować tytuł, z którego istnienia zdają sobie sprawę tylko najwięksi fani serii.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.