Pogoda
25.10.2017 13:05

GOG rusza po polsku i rozdaje komputerową Seksmisję

Gog.com, internetowy sklep CD Projekt, po latach funkcjonowania dorobił się wreszcie polskiej wersji językowej. Z tego powodu przygotowano zniżki oraz prezenty – zupełne za darmo można otrzymać Stronghold HD i A.D. 2044, czyli komputerową wersję Seksmisji.

GOG rusza po polsku i rozdaje komputerową Seksmisję
foto: zrzut ekranu

Bonusem do bonusa są dwie przygotówki stworzone przez LK Avalon - Sołtys i Skaut Kwatermaster. Zostały one dołączone do plików A.D. 2044.

Żeby móc przypisać gry do swojego konta, wystarczy zalogować się na stronie gog.com i kliknąć na wyświetlający się na witrynie głównej baner. Trzeba jednak się spieszyć – oferta ważna jest do godziny 13:59 dnia 26 października 2017.

W tym samym terminie przygotowano także dwie wyprzedaże – obie koncentrują się na sprawie polskiej. W pierwszej można zakupić z dużymi bonifikatami gry stworzone w naszym kraju. W kolekcji jest łącznie 6 tytułów – od Robo Rumble i Crime Cities zaczynając, a na Schizm i Reah kończąc. Kupując cały zestaw można oszczędzić 35%.

Ciekawsza wydaje się być oferta gier z najlepszym spolszczeniem – tutaj można znaleźć najprawdziwsze perełki, i to w wyjątkowo niskich cenach. Dość powiedzieć, że za każdą z trzech części Gothica trzeba zapłacić tylko 4,99 zł.

foto: zrzut ekranu

W ofercie gier z najlepsza lokalizacją znajduje się także seria Baldur’s Gate, Syberia czy S.T.A.L.K.E.R. – w przypadku zakupu wszystkich 12 gier można zaoszczędzić 74%, co przekłada się na 377,60 zł.

Wprowadzenie polskiego języka na gog.com ma być dopiero początkiem ciekawych planów platformy, której marzy się tworzenie własnych lokalizacji dla tytułów, które nigdy nie miały romansu z naszym pięknym językiem. Co ciekawe, polskie wersje miałyby powstawać we współpracy z fanami gier.

Odwiedzając gog.com można także zapoznać się z okolicznościową, jubileuszową wyprzedażą gier z serii Wiedźmin – nie tylko trzecia część w edycji GOTY dostępna jest w wyjątkowo niskiej cenie, lecz także można upolować tytuł, z którego istnienia zdają sobie sprawę tylko najwięksi fani serii.

Jak najczęściej kupujecie gry?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry