Pogoda
14.02.2018 15:17

GOG ruszył właśnie na serio z noworoczną wyprzedażą

Gdy jest ochota, znajdzie się sposób – nawet na świętowanie Nowego Roku w lutym. Gracze na pewno nie będą narzekać – przeceniono 500 gier, a jeden nostalgiczny  tytuł został sprezentowany całkowicie za darmo.

GOG ruszył właśnie na serio z noworoczną wyprzedażą
foto: zrzut ekranu

Dla koneserów bijatyk to nie lada kąsek - The King of Fighters 2002 to znany z automatów NeoGeo tytuł, który trafił nawet na listę TOP10 w swojej kategorii w szanowanym japońskim magazynie do gier.

Gra zapadła w pamięć przede wszystkim dzięki ogromnej licznie dostępnych postaci oraz żywiołowej rozgrywce. Jeśli chcecie ją sobie przypomnieć lub też macie ochotę ją poznać – wystarczy, że przed godz. 15.00 15 lutego 2018 roku wejdziecie na stronę GOG i klikniecie na znajdujący się tam baner, żeby The King of Fighters 2002 został przypisany do waszego konta.

Błyskawiczne promocje na GOG

Noworoczna wyprzedaż nie kończy się oczywiście na tym jednym prezencie – GOG chwali się, że przygotował setki promocji z obniżkami sięgającymi 90%. Wróciły także okazje błyskawiczne, wymagające czujności i szybkiego działania, żeby dało się z nich skorzystać, jako że wystarczy chwila zapomnienia, żeby je przegapić:

"

Błyskawiczne okazje zmieniają się co godzinę - począwszy od Deus Ex GOTY Edition (-85%), Vikings - Wolves of Midgard (-70%), This War of Mine Soundtrack Edition (-80%), Thief Gold (-85%) i Shadowrun Hong Kong - Extended Edition Deluxe (-80%). Wypatruj kolejnych błyskawicznych okazji na gry takie jak Tropico 5 (-80%), Shadow Warrior 2 Deluxe (-65%), Thimbleweed Park (-30%), Icewind Dale: EE (-80%) i wiele innych, które pojawią się w trakcie trwania wyprzedaży! "

W ramach wyprzedaży dostępne są także stałe okazje. Te kilka GOG postanowił wyróżnić w szczególności w oficjalnym komunikacie:

"

Wśród nich m.in. Hellblade: Senua’s Sacrifice (-30%), Stardew Valley (-33%), Cuphead (-15%), Sudden Strike 4 (-50%), Divinity: Original Sin 2 (-10%), Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji GOTY (-60%) i wiele innych tytułów, tańszych do -90%. "

Noworoczna wyprzedaż gier w GOG trwa do 20 lutego 2018 roku. Pozostaje nam życzyć udanych zakupów i szczęśliwego Chińskiego Nowego Roku!

Świętujecie Nowy Rok?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry