Pogoda
09.08.2019 16:31

GOG uruchomił promocję z okazji 20. urodzin System Shock 2. Arcydzieło do zgarnięcia za 5 zł

System Shock 2 to tytuł, który 20 lat temu pokazał graczom zupełnie nową jakość rozgrywki, zbierając na lewo i prawo najwyższe możliwe noty. Nie musicie się już wstydzić, że nie zagraliście w grę takiego kalibru. Dzięki promocji na GOG dodacie ją do swoich wspomnień za 5,29 zł.

GOG uruchomił promocję z okazji 20. urodzin System Shock 2. Arcydzieło do zgarnięcia za 5 zł
foto: materiały prasowe Looking Glass

Co kilka lat w ręce graczy oddawane są tytuły, które mają wpływ na całą branżę. System Shock 2 jest jedną z nich i zasłużył sobie na wymienianie jednym tchem z DOOM-em, Warcraftem czy Diablo.

CD Projekt RED chce, żeby Cyberpunk 2077 tak samo zapisał się w pamięci graczy. Podczas wizyty w Antyradiu twórcy gry jasno zadeklarowali, że pracują nad gra, która ma zapisać się złotymi głoskami na kartach historii.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 gościem Antyradia. „Staramy się dołożyć do pieca tak bardzo, jak to tylko możliwe”

System Shock 2 został oddany w ręce graczy w 1999 roku. Z miejsc urzekł głębia opowiadanej historii, nie ograniczając się tylko do umożliwiania strzelania i rozwijania postaci, lecz także od czasu do czasu strasząc siedzącego przed monitorem gracza.

System Shock 2 w promocji na GOG. Niższe ceny także na Deux Ex i BioShock

Z okazji okrągłej rocznicy premiery System Shock 2 GOG przygotował specjalna promocję. Zakupienie leku na nostalgię kosztuje w dniach 9-12 sierpnia tylko kilka złotych.

"

W prawdziwie gogowym stylu świętujemy 20. urodziny tej ukochanej przez fanów gry z rabatem 85%. Co prawda, jeśli śmiesz nazywać się absolutnie prawdziwym graczem, masz już na koncie co najmniej 7 przejść tego rewelacyjnego tytułu! Jeśli tak właśnie jest, nie martw się i sięgnij po tytuły inspirowane System Shock z rabatami dostępnymi w ramach oferty weekendowej. "

System Shock 2 został wyceniony na 5,29 zł, za taką samą kwotę możemy otrzymać pierwszą część gry.

W ramach rozgrzewki przed Cyberpunkiem 2077 można za mniej niż 10 zł zakupić Deux Ex w edycji gry roku. Obniżki dosięgnęły także serii BioShock, Ultimy Underworld, Hitmana, Thiefa oraz We Happy Few.

Startująca w piątek 9 sierpnia 2019 promocja GOG stawia przed graczami spory dylemat: czy bardziej ucieszy ich zakup małego piwa w barze, czy jednej z najlepszych gier w historii. na rozstrzygnięcie tego dylematu gracze mają czas do 12 sierpnia 2019 roku, do godzi, 15:00.

Zobacz także: Diablo dostępne na GOG-u

Co byście woleli?

Tagi: Gry