Pogoda
06.11.2018 11:23

GOG z wyprzedażą gier Made in Poland

Stulecie odzyskania niepodległości ma swoje niezaprzeczalne zalety – jedną z nich jest zorganizowana przez GOG wyprzedaż polskich gier. Ponad 90 okazji można kupić z rabatami sięgającymi 90%.

GOG Made in Poland
foto: zrzut ekranu

Jest w czym wybierać - obniżki obowiązują zarówno na stare, ale jare polskie tytuły, jak i wciąż jeszcze gorące (albo i lodowate, jak w przypadku Frostpunka) nowości.

W czasach, gdy wszyscy ekscytują się Red Dead Redemption 2, za niewielkie pieniądze można zobaczyć, jak Dziki Zachód wygląda widziany oczami Techlandu w Call of Juarez. GOG zachęca także do sięgnięcia po Lords of the Fallen – inny głośny polski tytuł.

"

W wyprzedaży znalazły się również takie hity jak Painkiller, Jack Orlando, King Arthur's Gold, Earth 2150 czy The Cat Lady oraz tegoroczne niezależne perełki, w tym Phantom Doctrine, My Memory of Us i My Brother Rabbit. "

Patriotyczna wyprzedaż nie byłaby oczywiście pełna bez Wiedźmina – po okazyjnych cenach można kupić wszystkie części przygód Geralta, łącznie z Dzikim Gonem w wersji GOTY, razem ze wszystkimi dodatkami – taka przyjemność będzie nas kosztować tylko 59,90 zł.

Made in Poland – wyprzedaż polskich gier na GOG

Wyprzedaż Made in Poland jest ponadto okazją do zapoznania się z tytułami, które powstawały jako projekty entuzjastów.

"

Ci którzy tęsknią za starymi, dobrymi czasami, mogą sięgnąć po Project Warlock. Ta niedawno wydana pierwszoosobowa strzelanka, która jest hołdem dla klasyków gatunku, została stworzona przez Polaka - Jakuba Cisło. Na marginesie mówiąc, Jakub dopiero kończy liceum, a jego gra jest dostępna wyłącznie na GOG.COM. "

GOG obiecuje, że wyprzedaż Made in Poland to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na graczy w najbliższym tygodniu – na graczy mają czekać kolejne nowości i niespodzianki związane z naszym krajem.

Wyprzedaż Made in Poland potrwa do północy12 listopada 2018.

Skorzystacie z okazji?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry