GTA Online pozwala cieszyć się ulga podatkową

Michał Tomaszkiewicz
20.02.2018 17:00
GTA Online pozwala cieszyć się ulga podatkową Fot. materiały prasowe

Z fiskusem nie ma żartów – chyba, że grasz w GTA Online. Dzięki Rockstar można się w okresie rozliczania PIT-ów nieźle obłowić.

Gra toczy się o niebagatelne pieniądze – w ramach przygotowanej przez twórców GTA promocji grający dostają na konto żywą gotówkę, a na dodatek mogą cieszyć się robieniem zakupów w strefie wolnocłowej wszędzie, gdzie tylko będą mieli na to ochotę.

To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy zaprzątają sobie właśnie umysły smutnym wypełnianiem i wysyłaniem deklaracji podatkowych. GTA Online pozwoli wytrwać się z szarej rzeczywistości do świata, w którym pieniądze zdobywa się szybciej, łatwiej i przyjemniej.

Ulga podatkowa w GTA Online

Już na wstępie każdy gracz, który zaloguje się do GTA Online przed 26 lutego 2018, otrzyma w ramach zwrotu podatku 250 000 dolarów. Chodzi oczywiście o walutę wykorzystywaną w grze, z której (przynajmniej na razie) spowiadać się fiskusowi nie trzeba.

foto: materiały prasowe

Oprócz tego Rockstar obiecał zwrócić graczom 10% pieniędzy wydanych w grze do 26 lutego 2018 – z zastrzeżeniem, że promocja dotyczy tylko pierwszych 10 milionów dolarów GTA. Po szaleństwie zakupów i pracowitym generowaniu kosztów gracze mogą spodziewać się zwrotu nadpłaconego podatku – będzie on realizowany w dniach 27 lutego 2018 – 6 marca 2018.

Suma zysków i oszczędności może więc sięgnąć nawet 1,25 mln dolarów GTA – jest to już sumka, którą nie sposób pogardzić.

Jeśli żałujecie, że okazja dotyczy gry, a nie rzeczywistości, dobrze się nad tym zastanówcie oglądając brawurowo zrealizowany film pokazujący, jak wyglądałoby GTA w prawdziwym życiu.

A pieniądze ze zwrotu podatków możecie wykorzystać na odkrycie prawdy o Obcych ukrytej w GTA Online.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.