GTA VI miało być zapowiedziane podczas Super Bowl? Fani są rozczarowani

08.02.2021 11:57
GTA VI miało być zapowiedziane podczas Super Bowl? Fani są rozczarowani Fot. MIKOLAJ ZACHAROW/REPORTER/East News

Na Twitterze w trakcie Super Bowl niezwykłą popularność zaczął zdobywać tag #GTA6. Co spowodowało, że fani nagle zaczęli pisać o nowej odsłonie Grand Theft Auto?

GTA VI miało być zapowiedziane? Fani są smutni

Biorąc pod uwagę kontekst sytuacyjny, to sam fakt, że #GTA6 zdołało się przebić na liście trendów w USA jest niezwykłym wyczynem. Zwłaszcza, że Rockstar Games wcale nie dał fanom żadnego powodu do tego, by ci zaczęli pisać o nadchodzącej grze - była to całkowicie oddolna inicjatywa wielbicieli serii Grand Theft Auto, którzy liczyli, że studio zapowie swoją nową produkcję na łamach najbardziej oglądanej transmisji telewizyjnej w USA.

Polecamy

Niestety, ten rok był wyjątkowo ubogi jeśli chodzi o zapowiedzi nowych filmów, seriali, czy gier wideo. Pojawiły się nowe spoty "Szybkich i wścieklych 9", czy "Falcon i Zimowy żołnierz", ale fani liczący na "Eternals" od Marvel Studios, czy pasujący do sportowej atmosfery "Kosmiczny mecz: Nowe dziedzictwo" musieli się obejść smakiem.

Jeśli chodzi zaś o wspomniane wcześniej GTA VI, to nie do końca wiemy, skąd pojawiło się tyle tweetów. Wygląda na to, że po prostu fani tak bardzo nie mogą się doczekać gry, że sami z siebie zaczęli o niej pisać, temat zaczął łapać trakcję, a potem ludzie piszący "dlaczego GTA VI trenduje" tylko dorzucali oliwy do ognia.

Polecamy

Z drugiej strony, jak podaje Comicbook.com, występujący podczas Halftime Show The Weeknd ma być podobno zamieszany w soundtrack do nadchodzącej gry. Być może to właśnie jego mini-koncert był punktem zapalnym dla tej sytuacji. 

Rockstar Games oczywiście nie odniosło się w żaden sposób do sprawy. Ba, firma na razie nie zdradziła nawet oficjalne, że pracuje nad kolejną odsłoną Grand Theft Auto. Jeśli jednak w końcu dojdzie do zapowiedzi GTA VI, to internet może po prostu eksplodować. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.