Gambler i Secret Service w internetowym archiwum

Michał Tomaszkiewicz
30.01.2017 12:46
Gambler i Secret Service w internetowym archiwum Fot. zrzut ekranu

Jeśli nie jesteś gotowy na bezsenną noc, nawet nie próbuj czytać dalej. W Internet Archive pojawiły się pełne numery starych czasopism komputerowych – trzeba liczyć się z nostalgicznym zapomnieniem wśród ukochanych gier z młodości, jako że Polskę reprezentują jak na razie Gambler i Secret Service.

Skany magazynów dostępne są dla chętnych zupełnie za darmo – w Internet Archive znalazły się numery z przekroju lat 90-tych XX wieku, a w praktycznie każdym z prezentowanych wydań aż roi się od opisów gier, w które najdzie ochota natychmiast zagrać.

Nie wierzycie? Rzućcie okiem na galerię, którą przygotowaliśmy przeglądając tylko kilka numerów Gamblera i Secret Service. W internetowym archiwum czekają ich dziesiątki:

Oprócz polskojęzycznych czasopism o grach w archiwum znalazły się także angielskie tytuły poświęcone mikrokomputerom powstałym u zarania dziejów, rodzącemu się rynkowi PC czy potężnej multimedialnej Amidze.

Gamblera można poczytać przechodząc pod ten adres, Secret Service znajduje się tutaj. Żeby zobaczyć pełną kolekcję, trzeba kliknąć na ten link.

Wydania można czytać online bądź tez pobrać je w jednym z dostępnych formatów (na przykład EPUB).

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.