Pogoda
30.04.2019 15:28

Game of Thrones Winter is Coming – zwiastun gry zagrzewa do walki o przejęcie Żelaznego Tronu

Ktokolwiek ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie, nie będzie tego godzien tak, jak Ty jesteś. Możesz to udowodnić, mierząc się z tysiącami innych śmiałków w przeglądarkowej grze Game of Thrones Winter is Coming.

Daenerys Targaryen
foto: kadr z wideo

Ósmy, finalny sezon „Gry o tron” zagościł wreszcie na HBO, a widzowie drżą o los swoich ulubionych postaci, zastanawiając się czy dożyją do końca odcinka i czy z powodu ich śmierci z żałoby wypłacze się wszystkie łzy, czy jeszcze jakieś zostaną.

Jeśli mimo tego wciąż macie zbyt mało wrażeń i chcielibyście sprawdzić, jak długo sami żylibyście jako pretendent do Żelaznego Tronu – jest na to oficjalny, licencjonowany sposób, czekający wprost w przeglądarce.

Game of Thrones Winter is Coming to strategia, w której walczy się o władzę i dominację w Westeros, zmagając się z innymi graczami z całego świata.

Arya Stark
Arya Stark
Przeczytaj także "Gra o tron" - Maisie Williams opowiedziała o swojej scenie seksu z serialu

Game of Thrones Winter is Coming – oficjalna gra „Gry o tron”

Na zwiastunie zobaczyć można postaci znane z serialu HBO:

W grze Game of Thrones Winter is Coming też mają się pojawiać, jednak w głównej mierze rozrywka to historia tworzona przez graczy rozwijających swoje własne mini-imperia. Zobaczyć można będzie ponadto miejsca znane z serialu.

Zadaniem gracza jest tworzenie liczącej się siły militarnej i śmiałe sięganie po zasoby zgromadzone przez pretendentów do tronu. Gracz dowodzi swoimi siłami podczas bitew – ustawia odziały na polu walki i wybiera taktykę, którą chce pokonać przeciwników.

Zobacz także: >> Kit Harrington twierdzi, że "8. sezon Gry o tron załamał aktorów" <<

Rozgrywka toczy się w 3D – jak na grę przeglądarkową, jest ona całkiem porządnie wykonana.

Zawalczylibyście o Żelazny Tron?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry