Pogoda
05.10.2018 13:21

Gameplay z tworzonego przez Amazon MMO New World wyciekł na Pornhubie

Gracze przyłapani na oglądaniu treści na Pornhubie mają teraz znakomitą wymówkę – okazało się, że serwis jest świetnym miejscem do dzielenia się wyciekami z gameplaya nadchodzących gier.

Amazon New World
foto: kadr z wideo

Amazon zaczyna być wszędzie. Największy sklep internetowy na świecie ma w Polsce kilka centrów dystrybucyjnych, zbliża się także premiera polskiej wersji serwisu VoD Amazon Prime – usługa, na której można oglądać The Grand Tour, została już spolszczona i oferuje filmy i seriale z napisami. W Polsce można już także korzystać z Amazon Music Unlimited, czyli konkurenta Spotify.

To jednak dopiero początek – Amazon chce także uszczknąć dla siebie trochę uwagi (i pieniędzy) graczy, szykując własne tytuły, które mają ich zauroczyć. Należy do nich między innymi New World, internetowe RPG, w którym jednocześnie uczestniczyć będzie mogło nawet 10 000 graczy.

Prace nad tytułem trwają już od kilku lat, teraz zaś możemy dowiedzieć się, czego oczekiwać po dziele Amazona – w sieci pojawiło się nagranie prezentujące 2 godziny rozgrywki.

Osoba, która się nim podzieliła, jako miejsce prezentacji wybrała Pornhub – skondensowana wersja została zamieszczona na YouTubie.

New World Amazona do obejrzenia na Pornhubie

Nagranie pokazuje, jak wyglądać będzie codzienne życie gracza i odkrywa nieco informacji na temat świata przedstawionego – New World to nieco odmienne podejście do kolonizacji Ameryki, w której gracze będą musieli zmagać się z elementami nadprzyrodzonymi. Na filmie widać między innymi, jak po polowaniu na bizona za pomocą łuku gracz sam staje się obiektem polowania ze strony… zombie.

Dzięki Pornhubowi można także zobaczyć, jak wygląda polowanie, zbieranie surowców oraz wykorzystywanie ich do tworzenia nowych przedmiotów (craftingu), można także rzucić okiem na mapę świata. Nie pokazano niestety elementów gry drużynowej, która ma być mocną stroną New World.

Twórcy gier nie są skłonni do pokazywania swoich tytułów w fazie roboczej – CD Projekt RED, który zdecydował się na ujawnienie wyglądu wczesnej wersji Cyberpunka 2077 tłumaczył, że większość koncepcji może się jeszcze zmienić, co może doprowadzić do niepotrzebnych dyskusji wśród graczy.

I gdzie oglądaliście rozgrywkę z New World?

RadioZET.pl/MT

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry