Gene Dynarski nie żyje. Gwiazdor "Star Treka" i "Seinfelda" miał 86 lat

27.04.2020 12:38
Foto: materiały prasowe NBC|undefined Fot. materiały prasowe NBC

 Zmarł Gene Dynarski, odtwórca roli Izzy'ego Mandelbauma Jr. w "Kronikach Seinfelda". O śmierci poinformował jego długoletni przyjaciel.

Gene Dynarski znany był przede wszystkim z roli Izzy'ego Mandelbauma Jr. w kultowym serialu komediowym "Kroniki Seinfelda". Aktor zmarł 27 kwietnia 2020 roku w ośrodku rehabilitacyjnym w Studio City. O śmierci poinformował przyjaciel aktora - scenarzysta Ernest Kaerney.

Dynarski rozpoczął swoją karierę pod koniec lat 50. XX wieku. W trakcie swojej kariery wystąpił w takich produkcjach jak wspomniane "Kroniki Seinfelda", "Z Archiwum X", "Batman" czy oryginalny "Star Trek". Mogliśmy go również podziwiać w tak uznanych produkcjach jak "Pojedynek na szosie" i "Bliskie spotkania trzeciego stopnia" Stevena Spielberga.

Gene Dynarski słynął z tego, że potrafił zaleźć za skórę ludziom, z którymi przyszło mu pracować. Ernest Kaerney przytoczył na swoim blogu sytuację, w której Dynarski tak podpadł Spielbergowi, że reżyser... wyciął z filmu "Bliskie spotkania bliskiego stopnia" wszystkie sceny z jego udziałem. Usunięte materiały przedstawiające Dynarskiego pojawiły się ponownie dopiero przy 30. rocznicy premiery filmu.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.