Geofizyk zdradził, jakim kamieniem jest Dwayne "The Rock" Johnson

27.02.2020 14:33
Geofizyk zdradził, jakim kamieniem jest Dwayne "The Rock" Johnson Fot. AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Dwayne Johnson to gwiazda Hollywood i były profesjonalny wrestler, którego świat poznał dzięki pseudonimowi The Rock. A jakim rodzajem kamienia jest Johnson? Na to pytanie odpowiedziała kanadyjska geofizyczka Mika McKinnon.

Czy Dwayne Johnson jest skałą osadową, magmową, czy może metamorficzną? Na to pytanie postanowiła odpowiedzieć geofizyczka Mika McKinnon, która zajmuje się również pomocą w projektach sci-fi. Kobieta raz na zawsze wyjawiła, że Dwayne "The Rock" Johnson, gdyby był prawdziwym rodzajem kamienia, to byłby skałą... metamorficzną.

Jakim rodzajem skały jest Dwayne Johnson?

McKinnon podzieliła się swoją opinią na Twitterze, a jej ciekawe przemyślenie postanowił udostępnić również sam The Rock. Aktor i były wrestler podziękował jej za tak piękną definicję - McKinnon stwierdziła bowiem, że kamienie metamorficzne tworzą się, gdy są poddane działaniu wysokiego ciśnienia:

Ewoluował pod wielkim ciśnieniem, dramatycznie zmieniony, ale nigdy nie połamany i nigdy nie wybucha - nawet kiedy jest sprowokowany. Naprzód Mika! Bardzo fajny/świetny/mądry tweet na temat mojego metamorficznego DNA. Chociaż kilka razy zdarzyło mi się eksplodować, gdy byłem sprowokowany, co nie skończyło się zbyt dobrze.

Przeczytaj także

Jak podała McKinnon, nawet cała struktura kamienia metamorficznego może się zmienić, co radykalnie wpływa na wygląd skały, ale nie jej pochodzenie. Brzmi to w 100% jak ścieżka kariery Dwayne'a Johnsona. 

Samego aktora będziemy mogli oglądać na ekranie już w lipcu 2020 roku, kiedy to do kin wejdzie film "Jungle Cruise". W produkcji będzie towarzyszyła mu Emily Blunt. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.