Geralt i Ciri w Cyberpunku 2077. Jak się wam podobają?

15.10.2019 13:37
Geralt i Ciri|undefined Fot. materiały prasowe CD Projekt RED

Fani gier CD Projekt RED mają nadzieję, że w Cyberpunku 2077 można będzie znaleźć ciekawe nawiązania do Wiedźmina 3. Pierwsze smaczki zostały już odkryte – żywcem przeniesiono je z jednej gry do drugiej.

Wiedźmin 3: Dziki gon zdobył dla polskiego studia ogromne zaufanie graczy, którzy zakochali się w niebanalnej i nieoczywistej fabule oraz przepastnej liczbie atrakcji czekającej na odkrycie.

Jedną z niespodzianek zaserwowała graczom Ciri, która opowiedziała o swojej wizycie w świecie z domami ze szkła i latającymi pojazdami. Rozbudziło to ogromne nadzieje dla graczy, którzy liczą na szansę spotkania ulubionych bohaterów na ulicach Night City.

Oczekiwania były rozbudzane serią gościnnych występów Geralta w innych grach: SoulCalibour VI oraz Monster Hunter: World. Skoro wiedźmin pojawiał się tam, dlaczego nie miałby znaleźć się także w Cyberpunku 2077?

Przeczytaj także

Wiadomo, że mieszkańcy świata mrocznej przyszłości znają wygląd wiedźmińskiego medalionu. Stał się on częścią projektu ubrania jednej z głównych postaci w CP2077.

Wiedźmin Geralt i Ciri w Cyberpunku 2077. Fan pokazał, jak mogliby wyglądać w grze

CD Projekt RED udowodnił, że doskonale radzi sobie z utrzymywaniem informacji w tajemnicy. O obecności Keanu Reevesa w polskiej grze nikt nie dowiedział się wcześniej, niż chciało studio.

Na wszelkie pytania dotyczące informacji, które nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, CDPR odpowiada zawsze tak samo, odmawiając komentarza w sprawie. Dokładnie tak było, gdy zapytaliśmy o gościnne występy Geralta i Ciri.

Część fanów nie ma cierpliwości i nie chce czekać do 16 kwietnia 2020 żeby zobaczyć, czy wiedźmin rzeczywiście będzie mógł powalczyć z cybernetycznymi potworami. Swoją wizję Geralta i Ciri w Cyberpunku 2077 zaprezentował Hybra Art.

Obie postaci wyglądają na całkiem zadomowione w Night City – widać, że nie odmawiały sobie korzystania ze wszczepów i cyborgizacji.

Zobacz także: Henry Cavill nie przygotowywał się do roli Geralta, bo grał w Wiedźmina 3 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.